Představ se

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ahojte,
volám sa Jakub Senko, a vo svete internetu (tak isto ako v reálnom živote) vystupujem pod prezývkou Senky. Možno ma poznáte zo stránok phpBB - či už slovenskej, českej, alebo oficiálnej .com podpory.

Z toho teda vyplýva, že sa venujem phpBB, a to na profesionálnej úrovni. Okrem iného ovládam HTML, CSS, JS, PHP, sčasti Ruby a snažím sa učiť vo Visual Basic-u. Vo svojom voľnom internetovom čase robím podporu pre phpBB, a otravujem na WT (teraz už asi budem pomenej, keďže sa budem plne venovať WD - áno, takúto skratku sme si vybrali pre náš WebDeal). Snažím sa zaškoliť v tajov domaineeringu a SEO expertise - kupujem sem-tam nejaké zaujímavé .SK domény a skúšam si na nich svoje prvé linkbuilding-y, PPC, minisites a tak. Dúfam, že mi toto fórum v týchto veciach pomôže.

Inak ma baví hokej a takmer všetko čas, ktorý netrávim pri PC je buď v škole, alebo s priateľmi.

Gonza
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 97
Registrace: 19.11.2010
Vítaj druhý admin! :)
Člověk začínající s Joomlou!

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Jsem rád, že jste vybudovali tohle fórum, teď pokud se rozjede, tak to bude super.

Patriot
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 26.11.2010
Orguesta píše:
Jsem rád, že jste vybudovali tohle fórum, teď pokud se rozjede, tak to bude super.


Já sem chodím občas, snažím se alespoň každý druhý den. Ale když vidím jejich práci, tak musím smeknout.
Patriot - vlastenec, takový domácí všeuměl :)

Miloš Veman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 26.11.2010
Tak ať se daří!
Grafik hroznej, programátor ucházející, kódér ani mluvit nebudu :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se