Domény

Thomas03
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 32
Registrace: 12.11.2010
Zdravim
vcera jsem si pohraval s rozhranim registratora domen a napadlo me, zda jste nekdy omylem registrovali jinou domenu nez jste chteli. Zda jste se treba upsali o pismenko. Me se nastesti nic takoveho nestalo, domeny vzdy minimalne 3x kontroluji.
Portfolio v přípravě...

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Ano, vyřešil jsem to jednoduše -> nezaplatil jsem. Už jsem měl na emailu fakturu, ale naštěstí jsem si na poslední chvíli chyby všiml. Je to proto, že ze zvyku vkládám do zprávy pro příjemce číslo faktury a doménu, tentokrát mě to zachránilo.

Gonza
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 97
Registrace: 19.11.2010
Mě ještě zatím ne.
Člověk začínající s Joomlou!

Orguesta
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 93
Registrace: 12.11.2010
Ještě ne, vždy si to po sobě zkontroluji. Už jsem jednou málem kliknul na Registrovat u Subregu, naštěstí jsem si toho všimnul a neklikl jsem.

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Stalo :) Kdysi (2001) jsem omylem preklep zaregistroval. Chtel jsem centrum.net a omylem jsem regnul centurm.net Obe byly v te dobe volne, ten preklep "centurm" jsem dokonce po expiraci od druheho majitele regnul znovu.. A centurm je ted volna, uz to ale znovu neregnu :)

Nejlepsi na tom je, ze jsem to jen regnul a nechal bejt.. Takze jsem 2 mesice zil v predstave, ze jsem koupil centrum.net :)

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Pri mojom počte domén a času, ktorému sa tomu venujem sa mi to ešte nestalo, ale veľmi dúfam, že sa to nikdy ani nestane :)

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Ještě ne, ale díky bohu že je nutno ještě jednou kontrolně potvrdit :)

Jarek421
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 44
Registrace: 12.11.2010
Mě se to stalo zrovna včera :(.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
PcDr. Marty píše:
Stalo :) Kdysi (2001) jsem omylem preklep zaregistroval. Chtel jsem centrum.net a omylem jsem regnul centurm.net Obe byly v te dobe volne, ten preklep "centurm" jsem dokonce po expiraci od druheho majitele regnul znovu.. A centurm je ted volna, uz to ale znovu neregnu :)

Nejlepsi na tom je, ze jsem to jen regnul a nechal bejt.. Takze jsem 2 mesice zil v predstave, ze jsem koupil centrum.net :)


Zajímavý příběh :). To bylo ještě v době, kdy .cz domény stály majlant, ale zase jich bylo hodně volných :).

Cody21
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 66
Registrace: 26.11.2010
Ještě ne.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se