Volná diskuze

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Ahojte,

už byl někdy nějaký sraz uživatelů tohoto fóra? Případně, odkud kdo je, aby se vidělo, zda by šel nějaký uspořádat? :) Pokud by teda byl zájem.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak sraz WebDeal ještě nebyl, ale již jsme nad něčím takovým uvažovali :) Ovšem nevím, jestli má uživatelská základna WD tolik aktivních členů, aby na případný sraz vůbec někdo dorazil :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
A tím to začíná - otázkou, odkud kdo je :D Já ze Strakonic. Kdo přijede, ty, nebo já? :D

Domluvit místo srazu je u malé komunity vždy tím kamenem úrazu, protože jsme roztroušeni po celé zemi (a Slovensku) a těžko se dohodneme na jednom místě. Případně udělat "minisrazi".

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jinak já jsem z Bruntálu
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Povětšinou se to dělá někde v prostřed republiky, nám se pro tyto srazy osvědčila oblast Vysočiny, konkrétně okolí Jihlavy. Je to tak nějak fér pro všechny, i když já to mám skoro 300 km :-D tak jednou za rok mi to nevadí. Jsem z Karlových Varů, takže pokud nebude sraz v Lipsku v Německu, tak to mám všude daleko :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Základem je Praha, z okolí vás tam bude nejvíce. Sám jsem z Olomouce, ale nedělá mi problém jakkékoliv místo, naložím Paluse a přijedeme :-). Zatím má WebDeal ještě malou komunitu, až nás bude 2500, tak bude mít smysl uspořádat nějakou akci :).

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak otázka je vždycky taková, kolik je aktivních členů, kteří by přijeli. Od toho se to pak odvíjí dál, když porovnám dva autokluby, kde v jednom je 350 lidí a na sraz jich přijede přes 100 a v druhém je 370 lidí a na sraz přijede 10 lidí, tak je to prostě o těch aktivních. I když dneska je doba na prd a každej si takové "výlety" nemůže dovolit, což taky chápu.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
freez: Paráda, já jsem z Jihlavy :D, to beru :)))

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Beroun - Praha

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Ono když se chce, tak lidé dojedou. Mám s tímto super zkušenost. Když jsem byl mladý (a ještě hloupý) tak jsem hrál jednu online hru. A musím uznat, že perfektní komunita se tam sešla. A voala, scházíme se pravidelně 2x do roka a to už tu hru nikdo nehraje. První sraz byl snad 8 let zpět a pořád jsou. Lidé tam jsou z celé Čr: Praha, Budějovice, Ostrava, Vsetín, Brno, Olomouc, ale i Slováci. Poslední dobu se sjíždíme na víkendovku kousek od Olomouce, kde je aquapark i s ubytovnou, fotbalové hřiště, hospoda s uzavřenou místností, kde je i biliard a šipky :) Takže úplně ideální stav, první večer popít, ráno do vířivky a zaplavat, odpoledne fotbálek, večer popít, další den bazén a hurá domů :) Nebo něco podobného. A střed republiky je podle mě ideální. A na takový sraz je nejlepší počet 15-20 lidí, což by se tady asi sešlo. Více lidí by bylo už moc, to by se pak jen pokřikovalo :) Co si o něčem podobném myslíte?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
No on je taky rozdíl když ti na sraz přijede skupina lidí různého pohlaví, než když ti tam přijede 20 chlapů :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Keby to bolo niekde bližšie k slovenským hraniciam, tak by som prišiel.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já jsem Kladeňák, momentálně bydlící u Prahy. Rád se zůčastním, ať už by to bylo kdekoliv :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
alijosha píše:
Já jsem Kladeňák, momentálně bydlící u Prahy. Rád se zůčastním, ať už by to bylo kdekoliv :-)


Ty si taky Kladeňák ? Že ses ani nepochlubil :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Wladass píše:

Ty si taky Kladeňák ? Že ses ani nepochlubil :D


Jojo, jsem rodilý Kladeňák, bydlící v Kročehlavech u Alberta, později odstěhován kus od Kladna na Braškov a momentálně bydlící v Rudné u Prahy. Že jsem se nepochlubil? Nikdo se neptal :-)

Jinak, kdyby se konal nějaký sraz v SK, není problém, abych se zúčastnil i tam! Jezdím tam pravidelně několikrát do roka za rodiči od přítelkyně ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
alijosha píše:

Jojo, jsem rodilý Kladeňák, bydlící v Kročehlavech u Alberta, později odstěhován kus od Kladna na Braškov a momentálně bydlící v Rudné u Prahy. Že jsem se nepochlubil? Nikdo se neptal :-)

Jinak, kdyby se konal nějaký sraz v SK, není problém, abych se zúčastnil i tam! Jezdím tam pravidelně několikrát do roka za rodiči od přítelkyně ;-)


Pěkný pěkný :D Bydlím 2 minuty od Alberta :D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se