Wordpress

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Na jednom svém starším projektíčku jsem našel spoustu komentářového spamu. Tak jsem přes phpMyadmina promazal wp_comments...komentáře už tam nejsou, nicméně jejich počet se u příspěvků zobrazjuje...není to divný???

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Zkus se podívat na jednotlivé příspěvky, třeba je to uložený tam a WP to aktualizuje jen při změně z administrace.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno tam to taky nevidím...prostě ukazuje to třeba 38 příspěvků (i v adminu i na webu) ale je to smázlé...

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Aby nemusel při výpisu příspěvků WP přepočítávat všechny komentáře ukládá jejich počet do tabulky s příspěvky. Nevím teď jak se jmenuje, ale bude největší. Měl by to být poslední sloupec. Kdy je WP přepočítává, popřípadě jaká je na to funkce nevím.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Ok Drago, je to přesně tak jak píšeš, poslední sloupec: comment_count ve WP_post...Díky Petr

-- 24.04.2012 18:42 --

Jéééééé drago, já ho nevyprázdnil ale smázl, takže teď se mi neukazuje počet komentářů vůbec. Jak ten sloupec přidám přes phpmyadmina??

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se