Tvorba webu

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ahojky všem,

jelikož plánuji v nejbližší době ( cca měsíc ) postavit s spustit e-shop, tak na jakém řešení krom vlastního, jelikož to neumím a tisíce za to někomu platit nehodlám, už i proto, že se chci seznámit s něčím novým. Proto má někdo s tímto zkušenost a tvořil něco podobného? Co by jste doporučili a proč? Je možno k tomu případně hodit i odkaz pro inspiraci, jak to může vypadat a šlapat?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

VIPshop.sk
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 15.07.2011
dobrý deň

tisice za eshop platiť nemusíte, stačí 9€/220Kc za mesiac ;)

VIPshop.sk

PS: server je umiestnený v ČR

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Dobrý den,

děkuji za Vaší nabídku a i ukázku eshopů, ale musím jí odmítnout. Nechci pronajaté řešení, ale vlastní.
Kdybych chtěl pronajaté, tak vím o mnoho možnostech a dokonce i levnějších jak Vaše nabídka eshop-rychle například.
Chci mít plnou možnost editace čehokoliv a ne býti omezován někým.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Celkem dobré ohlasy jsem slyšel na Simplii. ( Simplia.cz ) Možností je spousty, pokud hostuješ u Savany, tak ta má HostShop, který je zahrnut už v ceně hostingu. Doporučuji ale nejít jen podle ceny, ale opravdu hledat to nejlepší co ti bude nejvíc vyhovovat ať v budoucnu nejsi v situaci, kdy to budeš přesouvat jinam, protože určitá služba neumí tebou požadované věci, případně ti nevyhovuje odezva podpory atd.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
odporučiť síce neviem ale viem, že niektorí používajú Prestashop, prípadne opencart. Najlepšie máš určite vlastné riešenie. Záleží na tom aký máš budget na daný projekt

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Otakar Pěnkava píše:
Celkem dobré ohlasy jsem slyšel na Simplii. ( Simplia.cz ) Možností je spousty, pokud hostuješ u Savany, tak ta má HostShop, který je zahrnut už v ceně hostingu. Doporučuji ale nejít jen podle ceny, ale opravdu hledat to nejlepší co ti bude nejvíc vyhovovat ať v budoucnu nejsi v situaci, kdy to budeš přesouvat jinam, protože určitá služba neumí tebou požadované věci, případně ti nevyhovuje odezva podpory atd.


Tak podle ceny na toto opravdu nekoukám. Ale nechci žádné řešení (pronájem), kde nemám plnou správu nad čímkoliv. A když porovnám třeba funkce, tak nejlevnější tarif od Simplia.cz za 690 bez dph neumí ani tolik funkcí jako eshop-rychle.cz za 180 kč s dph. Chci spíše nějaké řešení jako je presta a podobně, kde si mohu kdykoliv udělat nebo nechat udělat cokoliv.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Marek L. píše:
odporučiť síce neviem ale viem, že niektorí používajú Prestashop, prípadne opencart. Najlepšie máš určite vlastné riešenie. Záleží na tom aký máš budget na daný projekt


Tak já vím, že vlastní řešení je nejlepší, ale na to není finanční prostor obrovský. Eshop bude jen takový doplněk ke kamenné prodejně mojí matky a nebude to hlavní zdroj příjmů, proto velké investice do eshopu nepůjdou.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
prípadne skús pohľadať nejakú lacnejšiu verziu nejakých vyspelejších systémov alebo nájdi nejakého študenta čo to za bagatel vytvorí, otázna je samozrejme následná kvalita..

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Studenta nechci, na ty není spoleh v ničem, osobní zkušenost již. Zatím se mi nejvíce zamlouvá řešení opencart a tak to postavím nejspíše na něm.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Remail
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 25
Registrace: 10.08.2011
Doporučuji Prestashop

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Prestashop se mi moc nelíbí, prozatím u mě vede opencart.

Nezná někdo nějaké větší eshopy, co jedou na těchto free řešeních?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Martinus.sk myslím beží na nejakom free systéme alebo nejakom známom, len už si neviem spomenúť na akom...Niekde som o tom čítal...

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Znáš nějaký obchod co na tom běží? Jelikož demo co jsem našel je hrozné už od pohledu aspoň pro mě :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

IneX
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 20
Registrace: 20.04.2012
sice je to uz starsia tema, ale jednoznacne PRESTA shop. Prevadzkoval som na nej 4 shopy, maximalna spokojnost. Neviem ako pri inych OS systemoch, presta ma aj desktopoveho managera, takze vies spravovat naraz viacej shopov z jedneho rozhrania :)
Nekomerčné, nekompromisné, netolerantné oblečenie HardStreet shop http://www.hardstreet.sk
Mohawk čiapky http://funnyciapky.sk

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nakonec jsem to vyřešil Hostshopem od Savana.cz a jsem naprosto spokojen.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Už se těším až nám jej ukážeš.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Již brzy bude snad hotov, trošičku mě brzdí obnovené zranění vazu v zápěstí ruky, tak mám rychlost jako slimák při tvorbě :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Kamczik
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 06.04.2012
Mě se nejvíc líbil VirtueMart fungující na Joomla systému ...

Demond
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 13.08.2011
Do shopu ktere si nemohu upravit bych dnes uz nesel. Uz dva roky pouzivam Magento. Je narocnejsi, ale ze vsech alternativ (Prestahop, VM, Ubercart) mi sedl nejlepe.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se