Volná diskuze

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Zdravím,
Poslední dobou jsem se trošku nudil a tak vznikl takový menší projekt (kromě nudy jsem se chtěl taky aspoň trošku naučit AJAX).
Není to tak úplně projekt, je to spíše taková 4fun stránka.

Najdete ji na adrese: http://www.pes502.cz/test/

Touto cestou bych se vás chtěl zeptat, jak byste tento pracovně pojmenovaný projekt - WHAT IS BETTER? - doopravdy pojmenovali, popřípadě co si o tom myslíte, co byste upravili, přidali, umazali atd. Také pokud najdete nějakou chybu, můžete ji zde nahlásit!

Chyby o kterých v současnosti vím:
- nejdou přidávat komenty (je to úmyslně)

Díky moc všem, pokud někdo opravdu dobře poradí, reputace a možná nějaké ty WB jsou samozřejmostí :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Mě se to líbí a přesně něco takového jsem potřeboval na duel fotek.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
A nejsou tyhle typy webů už dávno zažitý ? Mě nepříjde, že by to bylo nějak moc populární.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Projekt pojmenuj Řekni názor http://www.rekninazor.cz

A celé to postav na soutěži, když se nad tím zamyslíš nejsou zatím na českém internetu stránky, které by vyhlašovaly soutěže a při tom nebyly zaměřeny. Tzn. máme tu stránky kteráé vyhlašují soutěže a vítěze v různých oborech. Ano jsou soutěže jako Miss internet, Křišťálová lupa atp... Kdybys tedy udělal takové stránky s widgety , možností propojit s facebookem. Zakládat lehce soutěže pro kohokoliv, tak si myslím že uspěješ. Dokáži si to představit, jak ti tam roste samovolně obsah, protože soutěžicí se musí prezentovat tak jim nabídneš jednoduché blogy, nebo možnost udělat si stránku se sebe prezentací. Celé to mít ještě na líbivém designu, kdy fotky jsou skoro přes celou obrazovku. Soutěž bych pak doporučoval udělat pavoukovitě. Je to mnohem lepší pro traffic a návrat na stránky. Protože někteří lidé potom lobují pro svou favoritku, favorita a musí se opakovaně vracet k hlasování.

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Jan Paluska píše:
Zdravím,
Poslední dobou jsem se trošku nudil a tak vznikl takový menší projekt (kromě nudy jsem se chtěl taky aspoň trošku naučit AJAX).
Není to tak úplně projekt, je to spíše taková 4fun stránka.

Najdete ji na adrese: http://www.pes502.cz/test/

Touto cestou bych se vás chtěl zeptat, jak byste tento pracovně pojmenovaný projekt - WHAT IS BETTER? - doopravdy pojmenovali, popřípadě co si o tom myslíte, co byste upravili, přidali, umazali atd. Také pokud najdete nějakou chybu, můžete ji zde nahlásit!

Chyby o kterých v současnosti vím:
- nejdou přidávat komenty (je to úmyslně)

Díky moc všem, pokud někdo opravdu dobře poradí, reputace a možná nějaké ty WB jsou samozřejmostí :)



Nápad i zpracování dobré, sice již podobné duely jsou okoukané, ale snad další z mála co by nebyli na bází facebook like, za což tedy jedna.

Co se týče názvu, tak by určitě záleželo jestli daný "projekt" nechat pro ČR, SK nebo jako zahraniční, kde hlavní faktor hraje jestli název bude v české, slovenské nebo anglické typografii.

Dále bych určitě upravil <div class="box"><ul id="tabMenu".. kde bych nastavil margin, aby se celí box s menu zarovnal stejně jak z levé strany, tak i od vrchní strany okraje. V .boxbody div li { bych určitě smazal border-bottom: 1px dotted #8E8E8E; a místo toho bych nechal jen změnu barvy textu po najetí myši.

Viz.:
Obrázek

Samozřejmě, ale chválím tu snahu.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Turek - nějak nechápu, co přesně myslíš :/

Michal Šůďa Šudřich - border-bottom jsem smazal a menu je zarovnané tak, aby začínalo zároveň s nadpisem stránky. Web jsem chtěl cílit spíše mezinárodně, ale fakt nevím :/
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Tohle už je dávno vyautované. Je ale divný, že toho vzniká víc od doby, co to bylo ve filmu The Social Network, koncept takřka stejný. Navíc já jsem nikdy v těchto stránkách neviděl smysl.

Ale zpracování hezké. Ten ukazatel skóre nahoře je moc hezký. Dej tam nějaký pěkný holky (jestli to teda má být o holkách).

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jiří Rostecký píše:
Tohle už je dávno vyautované. Je ale divný, že toho vzniká víc od doby, co to bylo ve filmu The Social Network, koncept takřka stejný. Navíc já jsem nikdy v těchto stránkách neviděl smysl.

Ale zpracování hezké. Ten ukazatel skóre nahoře je moc hezký. Dej tam nějaký pěkný holky (jestli to teda má být o holkách).


Dík, ono to bylo vytvořené (jak jsem již psal) spíše z nudy, nečekám, že bych na tom vydělal miliony :D O čem to má být právě nevím (obrázky co tam aktuálně vidíš jsou testovací)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
No tak pokud tam nechceš porovnávat Babicu s Polreichem, tak tam dej baby...

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jiří Rostecký píše:
No tak pokud tam nechceš porovnávat Babicu s Polreichem, tak tam dej baby...


Takových kravinek už tu bylo - Qhodnocení, Libimseti apod. ... uvažuju co tam dát, abych měl něco přecejen aspoň trošku nového :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Jan Paluska píše:
Turek - nějak nechápu, co přesně myslíš :/

Michal Šůďa Šudřich - border-bottom jsem smazal a menu je zarovnané tak, aby začínalo zároveň s nadpisem stránky. Web jsem chtěl cílit spíše mezinárodně, ale fakt nevím :/


Dal bych ještě pryč element.style { a to background-color: #888; čistě bych nechal jen změnu barvy textu, nikoli celý řádek. ;)

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Jan Paluska píše:

Takových kravinek už tu bylo - Qhodnocení, Libimseti apod. ... uvažuju co tam dát, abych měl něco přecejen aspoň trošku nového :)

No tak tam dej chlapy no. Těch jsem moc neviděl :D

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
A nebo se zaměř na geeky, a dej tam na jednu stranu Mac, a na druhou třeba Asus, a pak tam dej iPhone, a na druhou Samsung :D :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No já jsem ti tam přidal takové dvě krásné ankety k porovnání a pořád tam nejsou :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Myslim, že takhle začínal Facebook...a ted to ma Xchat. ... :-D. Jenom nechapu vyznam. k cemu je to dobre?

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
freez píše:
No já jsem ti tam přidal takové dvě krásné ankety k porovnání a pořád tam nejsou :-)


Čekají, až je schválím
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se