Affiliate

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jestli tu má někdo zkušenosti s Affil systémem ITMCash.com. Kolik se v něm dá měsíčně průměrně vydělat apod ...

Předem moc dík :))

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Proč se tu na to ptáš, když tam na to mají přímo oni plugin a vypisuje se jim to na homepage?

Top affilové dělají 8k / týden, ale člověk na 10. místě dělá 300EUR, takže nic moc :-D
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Jasný, teď ještě aby to vůbec tak bylo ... podle mě je to úplně smyšlená statistika ... Chtěl bych vidět člověka, co by pomocí adult affilu vydělával cca 225 000 Kč za tejden ...

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
By byl za měsíc a něco milionář... :)

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
No já osobně tomu věřím, pokud se jedná o velké adult projekty. ITM používám již asi přes rok a měsíční průměr okolo 170 Euro. Platí včas každého desátého, někdy jedenáctého. Jsem s nimi plně spokojen a myslím, že lepší affil na adult jen tak nenajdeš.

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
1M na adult affilu není zase nic tak zázračného. A milionářem nebude protože za ten traffic musí taky zaplatit. Marže budou někde pod 40 %.

Podle mě ty statistiky jsou opravdu reálné. 80 % obratu tvoří 20% affilů. To docela přesně sedí.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

michal.horejsi
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 40
Registrace: 26.02.2012
Já mám ITM jen na jednom webu s průměrnou návštěvností 2500 lidí denně a dostanu se tak na 7 euro měsíčně. Čili s tím moc spokojený nejsem :) Ale může to být malou návštěvností nebo tam dělám něco špatně :)

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Tak to je zcela jistě něco špatně. Pokud máš návštěvnost 2500 lidí denně a jedná se o adult, nebo s adultem něco společného tak je blbost mít od nich 7Euro měsíčně. V tomto případě je reálných 30 až 45 Euro.

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Hlavně je potřeba na ITM být plátcem DPH, to je také dobré vědět. Tuším že to jde z Litvy ty peníze nebo něco takového mi kdysi říkali.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
dobrý když začínalo dnes o ničem

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Stránsky: upně ti rozumim. řešim podobné problémy. mám na svých finančních stránkách afill od Espoluprace a Adbenefit, ale ackoliv jsou stranky fulltextove na nejvyssich mistech ve vyhledavacich - vysledek zatim nulovy...takze uz zastupuju 3 spolecnosti primo a jsem zvedav, spoluprace zacina. pro jednu teda jiz pracuju take jako OZ. Dneska me jedna (nejvetsi spolecnost v tomto smeru) kontaktovala s nabidkou odkupu poptavek a pokud to vyjde, bude pro me tahle spoluprace naprosto klicova.

Take v tomto smeru pripravuji novy affil, ktery bude odlisny tim, ze bude primo napojedny na prodejni strukturu - tedy rychlejsi odbaveni poptavek nez maji "prekupnici" s poptavkama. Problem je totiz v tom, ze vetsina spolecnosti uz ma cekem dobre rozjete PR a vlastni sberny poptavek,takze poptavka pres affill uz je pro ne OUT, protoze uz ji v systemu maji drive

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se