Volná diskuze

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Nemáte někdo zkušenost s nějakým výhodným affil programem na prodej knih ? Hledal jsem něco na netu, ale zatím mě nic moc nezaujmulo, nějaké nápady ?

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Já používám tento affiliate a jsem v celku spokojen, i když....
http://www.levny-knihy.cz/affiliates/affiliates/

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Díky zkusím, jen mi není jasné co znamená : ID refereru (odkazujícího)

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
To si zadej své číslo, které chceš používat jako rozpoznávací v affiliate

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
webdesigndubina ...a to "..i když" mě zrovna zajímá :-D

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
... i když je je myšleno, že by mohli mít větší výběr bannerů, lépe zpracované, více přívětivé a hlavně já osobně bych potřeboval větší nabídku odborné literatury

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
vubec se na affily divam skepticky...zatim me nikdo nepresvedcil o tom, ze mu to vydelava nejaky slusny peniz..text typu " alespon mi to vydela na webhosting" mi prijde smesny...mam 25webu a kazdy me stal pres 300kč...rozhodne to nedelam kvuli par drobakum

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
vubec se na affily divam skepticky...zatim me nikdo nepresvedcil o tom, ze mu to vydelava nejaky slusny peniz..text typu " alespon mi to vydela na webhosting" mi prijde smesny...mam 25webu a kazdy me stal pres 300kč...rozhodne to nedelam kvuli par drobakum

já affil vidím jako jednu z nejlepších možností jak dostat z webu nějakou korunu, je to rozumnej kompromis mezi ziskem, časovou náročností a rizikem.
vezmi si:
1. máš to jednodušší než eshop nebo přímo prodávaný produkty/služby
2. máš větší zisk než PPC reklamy + některý affily maj i cenu za klik a to často větší než čistě PPC
3. nemusíš se bát banu za prodej odkazů
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Poptavka-zdarma - už jen z tvé věty: Každý mě stále přes 300Kč mi je jasné o jak kvalitní weby musí jít. Mé affiliate weby které vydělávají tisíce za měsíc mě stály okolo 10.000 Kč a více.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Tak od levny-knihy.cz mi nepřišel žádný potvrzující email, čili tohle pro mě nefunguje. Potřebuji něco funkčního a ne nějaké rádoby affil programy. Nějaký nápady ?

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Myslím že pěkné provize jsou u Pragmy 20% Nemluvě o tom že knihy z Pragmy jsou dobré a myslím si že mnoho z nich je nadčasových, takže vytvořené minisite by mohl y fungovat dlouho. Sám jsem uvažoval vyzobávat některé niky.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se