Volná diskuze

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Gratuluju k pěknému číslu 1200 registrovaných. Jen tak dál!

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Číslo je to pěkné a zaslouží si to gratulaci jistě, přesto by to chtělo, aby 95% z těch registrovaných nebyli jen mrtvé duše.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Ano, také si myslím, že Webdeal jde dosti nahoru a to v mnoha směrech.Díky za takovou práci na tomto foru.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Webdeal spravil veľký krok vpred, kedysi vzniklo za niekoľko týždňov toľko aukcíi a tém ako teraz vznikne za jeden deň. Je poznať, že Otakar sa projektuje venuje a stará sa o nás :)

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Marek L. píše:
Webdeal spravil veľký krok vpred, kedysi vzniklo za niekoľko týždňov toľko aukcíi a tém ako teraz vznikne za jeden deň. Je poznať, že Otakar sa projektuje venuje a stará sa o nás :)


Souhlas, jsou tu i další lidé kteří dělají hodně a pomáhají. I ti kteří nejsou admini.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
honzasochurek píše:

Souhlas, jsou tu i další lidé kteří dělají hodně a pomáhají. I ti kteří nejsou admini.


Určite všetci aktívni ("poslušní ") useri robia Otakarovi radosť a motivujú ho k vylepšeniam fóra.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
1200 členů a 1200 aukcí :)

alijosha píše:
Číslo je to pěkné a zaslouží si to gratulaci jistě, přesto by to chtělo, aby 95% z těch registrovaných nebyli jen mrtvé duše.

U diskuze to může takto vypadat, ale je tu plno uživatelů, které diskuze nezajímá a dělají tu jenom obchod. Pak jsou tu i ti, které ani diskuze ani obchod nezajímá a využívají jenom služby.

honzasochurek píše:
Souhlas, jsou tu i další lidé kteří dělají hodně a pomáhají. I ti kteří nejsou admini.

Ano, jsou tu lidé, kteří tu nemají žádnou hodnost a hodně mi pomáhají. Jejich práce si vážím a když vždy dostanu hromadu reputací za příspěvek, tak si říkám, proč to dávají mě, když je tu plno dalších lidí, kteří by si ji zasloužili víc. :)

Marek L. píše:
Určite všetci aktívni ("poslušní ") useri robia Otakarovi radosť a motivujú ho k vylepšeniam fóra.

Spokojenost uživatelů mě hodně motivuje, vždy mi udělá radost, když vidím, že fórum žije, že jej někdo používá. Jsem hrozně rád, že se jej podařilo znovu rozjet po dřívějších chybách, kdy jsme naší vlastní blbostí to fórum zabili a jsem za to hodně vděčný uživatelům. Protože bez vás by se to nepodařilo.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak já to myslel i trochu jinak s tím, že 95% jsou mrtvé duše. Je mi jasné, že každý využívá Webdeal trochu jinak a na to jsem ani neupozorňoval. Já to myslel spíš tak, že by nikoho nezabilo fóru pomoci třeba tím, že by hodily někam na svůj web výpis aukcí, či na fórum upozornili jinak. Jsou tu již takový lidé, ale přijde mi, že jich je znatelně méně jak těch, co na fóru jen těží.Tím by nepomohli jen fóru, ale i sami sobě vlastně a to si podle mě moc neuvědomují :-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se