Wordpress

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Nemá někdo tip na dobrou galerii obrázků pro wordpress? NextGEN mi nefunguje...pokud někdo má nějakou jinou a je s ní spokojen, ať prosím hodí link na web, kde ji provozuje...hostuju u Wedosu a nedaří se mi žádná rozchodit...díky Petr

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jak nefunguje ? Vždyť nevyžaduje žádné speciální nastavení ne ? Mě NextGEN funguje bez problémů na wladass.cz

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No Wladassi...hrál jsem si s tím 6 hodin a vyzkoušel další 4 pluginy. Ten nextgen je nejlepší, ale nefachá. Jestli to nebude tím, že tam nahrávám obrázky 5000*3000 rozlišení...ale zaškrtnto tam mám ať se zmenší na 800x600. Nahrát do galerie jdou, ale pak už nic...neuvidím náhledy a končím...BTW vkládáš to tam ručně tagem, nebo z WP Editoru? Nemohl by jsi hodit printscreen, jak to máš nastavený ty???? Dííííííííík
PS: Návodů jsem četl hafo...ale prostě to nejde...bude to nějaká blbost

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
A zkoušel jsi tam nahrát fotografie zmenšené ? Je teoreticky možné, že se s tak velkým rozlišením ten plugin nepopere, zkus to a dej vědět. Kdyžtak bych se ti na to mrknul.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No nezkoušel ještě...napadlo mě to teď v autě...jaký tam máš parametry ty na velikost obrázku a náhledů?

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Já používám tento plugin tady : http://sexyparadise.cz a plně bez problémů. Je tam jen upozornění:
Poznámka: V závislosti na paměťovém limitu vašeho serveru, byste neměli nahrávat obrázky většíjak 2016 x 1512 pixelů
V zhruba v této velikosti obrázky nahrávám a mám také nastaveno zmenšení na 800*600
Jinak žádné omezení jsem nikde nenašel.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
To webdesignlubina: No a když je tam nahraju už zmenšené 800x600 tak by to mohlo být ještě lepší, ne?

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
No to asi určitě, nebudeš si zbytečně plácat místo na hostingu.Jinak pokud ti to nepůjde, napiš do PM a já se ti na to podívám.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Děkuji Wladassovi a webdesignlubinovi. Nakonec se to povedlo. Ale ještě problémy byly. Tak pro ostatní to shrnu. Prošel jsem i fora na netu. Nakonec byly ty největší problémy s náhledy. Netvořily se (nebyly vidět v adminu, ale na hostingu se vytvořily). Nakonec jsem zkoušel kde co, až jsem dal 777 celému adresáři GALLERY včetně vnořených složek. Pak už se začaly náhledy zobrazovat i v adminu. Reputace udělím :-) Ahoj Petr

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se