Marketing

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Mam dotaz. Jak se da zjistit, zda Vám někdo neutočí na web negativními SEO praktikami? Dá se nějak zjistit zdroj?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Kontroluj si na základe GWT linky vedúce na svoju stránku, na základe ext. linkov uvidíš, aký máš linkový profil.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Marek L.: takže z odkazujících stránek? a co tam najdu? jaký zpusobem je možný poškodit rank stránkám?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
nájdeš tam odkazy, ktoré vedú na tvoj web a na základe nich sa dáte usúdiť či niekto vytvára "nasilu" hromadne stovky nekvalitných odkazov vedúcich z linkfariem...

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Marek L.: to mě zajímá...pokud dám muj odkaz do linkfarmy (otázka co ještě neni linkfarma a co už je) poškozuju si web? pokud zařadim odkaz do správné rubriky?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jde tu hlavně o počet linků z jedné domény a o náhlí nárůst, čili že pokud já vezmu odkaz na tvůj web a dám ho během jednoho dne do podpisů diskuzních fór a podobně a tobě přibude za noc třeba 150 tisíc odkazů, může to být problém.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez: diky, chapu...a jak se toho da dosahnout...normalni clovek se s tim delat nebude...takze nejaky program, script?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
To netuším, není to k ničemu dobré, tak mě to nějak nezajímá.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Marek L.: to mě zajímá...pokud dám muj odkaz do linkfarmy (otázka co ještě neni linkfarma a co už je) poškozuju si web? pokud zařadim odkaz do správné rubriky?


Záleží čo to je za web, každopádne ako spomenul free muselo by sa jednať o náhly nárast veľkého počtu odkazov z linkfariem, dá sa to dosiahnúť cez rôzne scripty...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se