Wordpress

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Ahoj všichni...jaký používáte do WP plugin pro sdílení příspěvků přes sociální sítě? Potřeboval bych jeden pro CZ web, AJ web a pro DE web...nebo lze požít jeden a pojmenovat si tlačítka? Díky Petr

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Ahoj, používám plugin s názvem Share Buttons Simple Use a jsem naprosto spokojen. Umí jak G+, Twitter i Facebook. Zkoušel jsem více pluginů a tento mi vyhovuje nejvíce. Používám třeba na webu lovkapra.com, tak se můžeš podívat...

Co myslíš tím pojmenovat tlačítka? Ty názvy se do cizích jazyků přehodí automaticky podle toho, v jakém jazyku je web a jak to má nastavené konkrétní uživatel (alespoň teda předpokládám). Myslím si, že Ti bude stačit jedinej plugin, ty texty na tlačítka se načítají automaticky ze sociálních sítí.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Super, díky to bude ono, ten jsem viděl i vícekrát a líbí se mi.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Já používám Twitter Facebook Social Share. Umí FB like, G+ a Twitter. Problém je, že neumí Facebook share. Takže se také poohlížím po náhradě.

maph
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 12
Registrace: 03.05.2012
Já mám nahozeno WP Social Bookmarking Light. Umí Fb like, fb share, fb send, twitter, g+, a spoustu jiných, ale neumí Pinterest. Třeba pomůže :o)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Prípadne skús: Really simple Facebook Twitter share buttons

janal83
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 11.03.2013
Díky za dobré tipy...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se