Podnikání

zdenicka113
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 09.03.2012
Ahojki lidičky mám v plánu si zřídit e shop ale nevím jaké zboží na něm nabízet, poradíte? Myslela jsem dětské věci, ale těch už je spousta.

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Vyber si něco, co je ti blízký. Ale než začneš, asi si pořádně prostuduj spoustu článků. Není to tak lehké, jak se na první pohled zdá a jak to asi vidíš. Velká konkurence = velký zájem o věci, ale musíš se dostat nahoru. Malá konkurence = ne tolik atraktivní zboží, ale zase se spíš prosadíš. Ve výsledku je to skoro jedno, protože záleží hlavně na tobě, jak to pojmeš a jak budeš co propagovat a zužitkovávat.
Každopádně ti nikdo neřekne, co čeho jít a co je dobrý. Když má někdo konkrétní tip a analýzu, tak si ten obchod udělá sám. Proč říkat svoje know how jen tak někomu jinému. Ale teba se někdo najde, kdo ví :) Good luck v každém případě;)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Zrovna včera jsem si všiml nového seriálu: http://www.podnikatel.cz/specialy/jak-z ... at-e-shop/ a je dost rozsáhlý.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
No nevím, nechci být skeptik, ale chtít si pořídit eshop a nevědět co prodávat není moc dobrý začátek podle mě a šlo by to přirovnat k nákupu auta a nevlastnit řidické oprávnění. Já být tebou, tak bych si nejprve udělal jasno v tom, co vlastně chceš a pak se teprve do něčeho pouštěl. Další věc, kterou ti mohu prozradit je, že tím, že si zřídíš e-shop (kterých je opravdu mraky) neznamená, že hned a okamžitě zbohatneš, spíš naopak, jen investice ze začátku.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Nájdi si dieru na trhu a až potom začni rozmýšlať nad eshopom ako takým. Nápad ti nikto len tak nedá.

gorila
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 5
Registrace: 31.05.2012
Já sama e-shop mám a protože mám malé dítě, tak jsem se rozhodla jít do dětských věcí. Bylo to zpočátku těžké, ale teď už to docela vynáší.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se