Platební způsoby

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Nemáte někdo zkušenosti se stornováním platby odeslané z IB u Komerční banky? Platba byla odeslána na správný účet, také vedený u KB ale zapoměl jsem uvést variabilní symbol. Také se vám už něco podobného stalo? Jak z toho ven? Počítám s tím, že asi VZP z tolika plateb tu mojí bez variabilního symbolu nedohledá. Díky za pomoc
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak s tím už banka nic neudělá, kort když je to z KB do KB to je převedeno za 20 minut, budeš to muset řešit s VZP, to by ale neměl být takový problém.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Mě se povedlo, když jsem platbu posílal v noci z KB do KB, jí zrušit v příkazech čekajících na autorizaci. Ale předpokládám, že teď už bude pozdě.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
bohužel jsem autorizaci provedl a až potom zjistil, že jsem tam neuvedl variabilní symbol, už by to asi chtělo platit trvalým příkazem protože chybka byla jen otázkou času, no uvidím jak to dopadne zejtra to budu chtít vyřešit, bohužel stornovat platbu je možné pouze písemně i když byla zadána elektronicky, takže když se to vše vyřeší v pojišťovně tak to bude nejlepší
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Tak naštěstí se jednalo o účet místní pobočky pojišťovny a neměli problém platbu dohledat.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se