Aktuální události

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
Nechápu co dělá! Ranky mi padají jak hnilé hrušky. Návštěvnost ze seznamu jde dolů a celkem rychle. Stránky sice indexuje ale v serpu nejdou najít. ...

Máte někdo podobné zkušenosti?

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Milan_B. píše:
Nechápu co dělá! Ranky mi padají jak hnilé hrušky. Návštěvnost ze seznamu jde dolů a celkem rychle. Stránky sice indexuje ale v serpu nejdou najít. ...

Máte někdo podobné zkušenosti?


Úplně stejné zkušenosti hlavně v posledních dvou bodech, viz téma například tu: http://webtrh.cz/180812-seznam-usnul/page2 od 36 příspěvku

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Také mám stejné zkušenosti: vždycky byl SR tak o jeden nebo dva bodíky výš než PR a na SR 1 dosáhly i nové weby bez práce. Teď u nových webů SR vůbec nechce naskočit a ostatní trochu klesaj.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Me zatim spadl SR jenom u 1 webu, ale u noveho vubec nenaskocil, ackoliv na webu je vice nez 25 NS.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mě dneska Srank poposkočil u jednoho webu dokonce nahoru, ale jinak potvrzuji i já to s tím serpem. U mě je výhoda, že již od začátku jsem měl vždy největší návštěvnost u všech webů z Googlu a na něj se i zaměřuji, takže mě Seznam vůbec netrápí a beru to, jako kdyby vůbec neexistoval.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Mě tedy u jednoho webu šel SR o jeden dolů ale zase u dvou nových jsem dostal dnes SR2, ani jsem s tím moc nepočítal, ale s tím vyhledáváním je to horší.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Možná za snížení ranků stojí větší záběr fulltextu, který seznam přednedávnem avizoval. Mají více nacrawlováno a zaindexováno. Tím je i relativně obtížnější získat lepší ranky, prootže je větší konkurence.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Zajímavý co s těma webama děláte :) Já +2,+1 a všude zůstalo, jen u jednoho webu pokles o -1 protože jsem zrušil backlinky.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Wladass: a kdy jsi zaznamenal změnu?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Teď jsem to čekoval na základě tohodle topicu, jinak to nesleduju.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já nevím, mně u jednoho webu padl Google i Seznam, u druhého vyletěl Seznam a lehce Google. Řešil jsem to s x lidmi, neshledali jsme žádné pochybení, prostě nevíme, proč hlavně Google tak sejmul ten první web. Prostě Panda nebo jiná medvědí potvora. I Seznam se chová divně.

Přemýšlím, jestli je tohle záměr vyhledávačů, tak je to krok zpět. Mnoho kvalitních webů teď strádá kvůli těm méně kvalitním. A to vůbec nemluvím o svém.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Ono je to dneska všechno zamotané. Někdo se mě před pár měsíci snažil přesvědčit, že pokud budu mít minisite a na něm odkaz na znamý affiliate, tak mě prý seznam sestřelí. Jako příklad uvedl nějaký 10 stránkový web s dovolenou a affili od Invia. Byl by to logický krok jak se zbavit MFA, minisite apod.

Mě osobně tedy ztráta ranků vždy mrzí, já se k tomu klidně přiznám :)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Drago píše:
Ono je to dneska všechno zamotané. Někdo se mě před pár měsíci snažil přesvědčit, že pokud budu mít minisite a na něm odkaz na znamý affiliate, tak mě prý seznam sestřelí. Jako příklad uvedl nějaký 10 stránkový web s dovolenou a affili od Invia. Byl by to logický krok jak se zbavit MFA, minisite apod.

Mě osobně tedy ztráta ranků vždy mrzí, já se k tomu klidně přiznám :)


Tak ono hodně affil linků není dobrý, dá se to ale udělat jinak, a v reálu můžeš mít z webu jeden affil link a nemůže se ti nic stát.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Za sebe říkám, že jsem u většiny webů zůstal na stejno a u některých plus 1. Ani u jednoho webu jsem nešel dolů co se týče ranků. Ovšem a to mě mrzí více jsem u mnoha webů vyklidil přední příčky na určitá klíčová slova. To ovšem nechápu, jelikož se přede mě dostaly weby na doménách třetího řádu a hlavně absolutně neaktualizované.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
U mě taky good...stránky poskakují i o +2 ranky...a to je ani ne mesic stary web....proste konkurence nespi :-)

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Jsem z toho jelen. U mě taky problém, aby nové stránky získaly nějaký ten Srank. Od Googlu dostaly jedny stránky hned ze startu PR 3 a Seznam nic. Máte někdo nějaké rozumné vysvětlení toho, co se děje?

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Milan_B. píše:
Stránky sice indexuje ale v serpu nejdou najít. ...


Tvé stránky nejdou najít v serpu vůbec nebo pouze nové články? Jak jsou stránky staré?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
prclan píše:
Jsem z toho jelen. U mě taky problém, aby nové stránky získaly nějaký ten Srank. Od Googlu dostaly jedny stránky hned ze startu PR 3 a Seznam nic. Máte někdo nějaké rozumné vysvětlení toho, co se děje?


Zkus změnit člověka, který se ti o to stará ;) (Pokud seš to ty sám, tak to je zlý :D )

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Wladass píše:

Zkus změnit člověka, který se ti o to stará ;) (Pokud seš to ty sám, tak to je zlý :D )


:)) Díky za radu Wladassi... Ne vážně, problém jsem v tomto nikdy neměl, vždycky web postupně ranky nabral...až nyní to nějak hapruje, ale jak je vidět, nejsem sám...

Milan_B.
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 638
Registrace: 03.12.2010
LukasP píše:
Tvé stránky nejdou najít v serpu vůbec nebo pouze nové články? Jak jsou stránky staré?


Ale jo pokud je to článek staršího data tak to najde. Ale pozice jsou někde na 2-x straně

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
prclan: bude to znit mozna divne. ale ja na webech pouzivam Wordpress a ranky jsou u kazde sablony jine...nekdy to leze lip na seznamu a nekdy na googlu...kdyz ztraci pozice web na googlu, tak ziskava na seznamu atd...jako by se mezi sebou domlouvali, jaky web si ktery vyhledavac vybere. urcite se vyplati psat nove clanky. ja mam nejvic webu na finance a weby, tak tam se celkem dost ocekava velka konkurence, takze celkem řežba o první místa :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
no je pravda, že 90% mých webů jede na WP a šablonu 2011, seo pluginy nepoužívám ale na některých webech mám generátor sitemapy
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
idp: sitemap určitě nezbytností, mozna jeste SEO plugin...chce to zkouset sablony. zrejme ma na umisteni vliv i rozmisteni prvku na sablone...

ted jsem nedavno nasadil na jeden web novou sablonu...rapidne naskocil s-rank titulni stranky, ale ostatni podstranky jsou na 0...tak uvidim,jak se to bude menit

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
ještě počkám co na to řeknou ostatní jestli má sitemapa skutečně takovou váhu, když na každej z 20 webů co zatím nemá sitemapu a jede na WP, dám plugin do wp tak budu moc zatěžovat hosting, kdybych zase generoval šablony ručně tak bych se z toho zbláznil nevíte někdo jestli plugin na sitemapu běží pořád na pozadí nebo je vyplej a jen se pouští když se generuje nová sitempa? ještě mě napadlo na neměnných webech plugin nainstalovat, vygenerovat sitemapu a zase deaktivovat, bylo by to jednodušší než generovat sitemapu ručně a dávat jí na FTP
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
idp: videl jsem vysoky rank i na webech, co sitemap nemaji. nektere sablony to umi prevadet do html podoby samy. taky existuji sitemap online generatory. pokud jde o web kde se nemeni casto obsah, tak asi sitemap zbytecnosti je.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se