Volná diskuze

Přidáváte své weby do Google Webmaster Tools a Analytics?
40%
Žádná hlasování
50%
10%
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Žádná hlasování
Celkem hlasů: 10
Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Ahoj,

zajímalo by mě, jestli přidáváte do GWT a Analytics i ty méně kvalitní weby. Tím myslím MFA, PR weby s duplikovanými články, RSS agregátory, nedej bože automaticky generované texty a podobné stránky menších kvalit, nebo to spíš před googlem schováváte a tváříte se, jako že to není Vaše, aby to nepoškodilo ostatní kvalitní projekty.

Já dávám do obou všechny své weby, protože nemám žádné hraničící s pravidly google, ale naskytla se možnost převzít nějaké celkem obstojné PR weby a RSS agregátory, tak přemýšlím dopředu co a jak.

Případně jestli k tomu máte co říct, budu rád, když to tu napíšete.

Díky za odpovědi a čas.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Do GA dávám všechny weby a do GWT dávám jen ty, na kterých mi opravdu záleží a které zkoumám a vylepšuji pravidelně.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Ako aj Wladass uviedol, tiež využívam GA takmer všade, GWT len na vybraných weboch.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Já GWT nepouživám, vše mám v GA

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Turek píše:
Já GWT nepouživám, vše mám v GA

právě v GWT máš jiné věci, a v GA se ti po přidání webu do GWT přidají nějaké funkce ;-)
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
idp píše:
právě v GWT máš jiné věci, a v GA se ti po přidání webu do GWT přidají nějaké funkce ;-)


U některých sledovaných webů si to bez GWT nedovedu představit, jsou tam velmi dobré nástroje, které GA nenabízí, je dobré je propojit.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
freez píše:

U některých sledovaných webů si to bez GWT nedovedu představit, jsou tam velmi dobré nástroje, které GA nenabízí, je dobré je propojit.

a hlavně z GA zjistíš nějaký problém na webu dost pozdě, když ho máš v GWT tak tě to v základním nastavení informuje o problémech na mail
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
idp píše:
a hlavně z GA zjistíš nějaký problém na webu dost pozdě, když ho máš v GWT tak tě to v základním nastavení informuje o problémech na mail


Pravda, nedávno jsem měl na jednom z webů problém s komentáři, stránka s komentáři byla často nedostupná a pomalá, GWT ihned informoval zprávou, že se něco děje. Člověk je alespoň hned informován, tohle se z GA v živote nedozvím. No a kontrola zpětných odkazů, je také velmi dobrá věc, navíc rád sleduji kam lidé samovolně přidávají odkaz na stránku.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se