Volná diskuze

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Znáte http://twidaq.com? Obchoduje se tam s akciemi Twitter účtů. Přemýlele jsem, že by jsme mohli třeba společnými silami zhroutit burzu :)

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Si vzpomínám, jak to jelo, když to začínalo (loni - březen myslím) tak se o tom mluvilo a pak to nějak utichlo. Už ani nevím, jak jsem na tom tam já.
Ty tam nějak pravidelně "obchoduješ"?

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Doteď jsem to neznal, ale hned po tvém příspěvku jsem si tu aplikaci našel a už hodinu v kuse hraju :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Ja jsem to přestal hrát, když přešli na novou verzi. Flock na kterém mám otevřený twitter si neporadil s jejich javascriptem. Teď experimentuju s twitter účty a mám na to vyčleněnou Operu tak jsem to zkusil. Ta nová verze je rozhodně hezky udělaná, akorát tam člověk nezbohatne tak rychle jak na té staré.

Bacon
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 52
Registrace: 17.04.2011
Tenkrát, když to začínalo, to způsobilo (hlavně na české twitterové scéně) doslova boom. Sám autor aplikace psal, že nejvíc uživatelů má z ČR. Zájem už ale dost opadl, aspoň u mě. Okouká a ohraje se to dost rychle.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Zkusil jsem to v době, kdy to běželo ještě v betě, ale nějak jsem se nezorientoval v rozhraní a od doby co jsem skončil s jednou online hrou (Ikariam), si dávám bacha, abych do něčeho podobného nespadnul, takže jsem to raději dále nezkoumal.

Bacon píše:
Tenkrát, když to začínalo, to způsobilo (hlavně na české twitterové scéně) doslova boom. Sám autor aplikace psal, že nejvíc uživatelů má z ČR. Zájem už ale dost opadl, aspoň u mě. Okouká a ohraje se to dost rychle.


Tehdá tomu udělalo reklamu Živě, autor tam tuším jako poděkování přidal české firmy nebo něco podobného.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Do dneška jsem to neznal. Tak jsem se na to chtěl podívat a popravdě, nějak mě to extra nenadchlo, tak jsem to zase zavřel a hotovo.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

pctgzmuq
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 21.05.2012
Drago píše:
Znáte http://twidaq.com? Obchoduje se tam s akciemi Twitter účtů. Přemýlele jsem, že by jsme mohli třeba společnými silami zhroutit burzu :)


Měli byste se pokusit www.twitstreet.com. Je Stock Market Twitter hry. Ty investují do Twitter uživatelů. Je-li informace o následovníka počet zvyšuje vaše peníze také zvyšuje. Musíte najít populární Twitter uživatele před než všichni ostatní.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Facebook teď převládá u nových uživatelů... taky důvod proč to klesá

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se