Volná diskuze

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Když už to téma webdesigndubina tak pěkně nakousl. Jaký je váš ideální denní režim?

Mě třeba vyhovuje pracovat/učit se do čtyř ráno a pak spát do dvanácti. Svých osm hodin spánku tam mám a navíc se mi úplně nejlíp pracuje/učí v noci. Asi to není úplně nejzdravější, ale když vstávám před desátou, tak můžu spát jak dlouho chci a jsem hrozně unavenej, ale když vstávám po jedenácté, tak mi stačí klidně 6-7 hodin spánku. Jak jste na tom vy?

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Když budu brát všední dny, tak vstávám okolo sedmé. No pak kafčo,komp, okolo dvanácté oběd, zase komp a to tak do tří. Když přijde kluk ze školy tak se odpojím a věnuji se rodině. Po 19h nakouknu co je nového, podívám se na zprávy a relaxuju. K počítači se vracím po 23h. Pokud mám něco nutného, nebo se nechce spát sedím u něj do jedné, nebo i déle.
O víkendech jsem u PC jen max.2hodiny a to hlavně brzo ráno. Jinak a to hlavně nyní na jaře a pak v létě jsem na zahradě, nebo vypadnu s rodinnou někam ven.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Pracovné dni: Raňajky-tréning-práca-obed-práca-tréning-práca-vzdelávanie (sociálny život/ sledovanie Tv).

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Všední dny vstávačka v 5-20 a spánek tak kolem 22h :D Víkendy vstávačka v 10 a spát chodím až pozdě v noci nebo až ráno.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
já rad pracuju v noci. přes den mám pocit, že jsem na něco zapomněl a pořád někdo otravuje na tel. atd. ... pokud chci psát články, tak spíš hned ráno, večer si Múza bere volno (vecer zase grafika, uprava sablony, indexace stranek atd.). a pracuju nejak prubezne - obcas se zapomenu na nejakym blogu nebo chatu, zanadavam si, ze se flakam, profackuju se a jdu zase makat. jinak neni problem vysedavat na compu i 20hod denne...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já to mám jak kdy, podle toho kdy jsem v práci, a kdy pracuji doma. Nevýhoda je nepravidelnost, to mě strašně ničí. Jsou týdny kdy jsem u kompu prakticky pořád, jen pokaždé u jiného a protože to mám takto rozházené je největší problém spánek, mám týdny kdy naspím jen 10 hodin, to je hnus, pak většinou chcípnu tak na dva dny, abych to dohnal. Jinak se mi asi lépe pracuje dopoledně, jsem daleko svižnější a práce jde lépe od ruky. Doma je to bohužel o tom, že abych měl klid, je nutné rozšlápnout telefon, vyrvat zvonek atd. Jinak co půl hodiny někdo ruší, co já bych dal za coworking centrum v blízkosti bydliště, bohužel si spousta lidí myslí, že pracovat doma=mám tuny volného času.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se