Aktuální události

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Tak jsem dneska přemýšlel zda jsem blázen jen já, nebo zda v podobném duchu jsou na tom i mnozí z vás? Ptám se kolik hodin denně trávíte u PC a to myslím jak profesně, tak soukromně, tedy celkem za 24h?Docela jsem zvědav jak jste na tom vy?Ovšem pravdu pánové a dámy.

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Hurááá, tak nejsem blázen!

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Dneska třeba 14. Ale jindy se to snažím prokládat relaxačními pauzami a nějakým tím sociálním životem :)
Takže 8 - 14 :/

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Drago píše:
Dneska třeba 14. Ale jindy se to snažím prokládat relaxačními pauzami a nějakým tím sociálním životem :)
Takže 8 - 14 :/

Ahoj!Nikdy jsem tě neoslovil přímo, tak mám premiéru. Co je u tebe sociální život? Já dneska, když už jsem toho měl plné zuby jsem šel k sekačce a plnil ten neoblíbený, ale nutný úkol....

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
No u mě by byla asi taky, kdybych s ní zlikvidoval krtka, který mě zrušil trávník a jelikož jsem milovník zvířat nechci použít pasti, dýmovnici, jedy a tak dávám na babské rady a dneska jsem dal do děr psí chlupy. No prej to pomahá a odstěhuje se!!

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Tak jestli pouštíš na zahradu často psa, tak by tam ten krtek neměl být ani tak. Pokud slyší na zahradě dupání, tak se pakuje sám...

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
webdesigndubina píše:
Ahoj!Nikdy jsem tě neoslovil přímo, tak mám premiéru. Co je u tebe sociální život? Já dneska, když už jsem toho měl plné zuby jsem šel k sekačce a plnil ten neoblíbený, ale nutný úkol....


Sociálním životem mám na mysli pokec s kamarády, kulturní akce (pivo, kino) anebo sportovní akce (bazén, kopaná, floorbal). Poslední dobou si dost vybírám. Vynechávám takové ty chlastací akce, které se protáhnou. Jak mi stárnou kamarádi tak ubývá sportovních akcí, takže to musím dohánět sám. Není nic horšího než po sezení u počítače spadnout do postele myšlankama unaven ale tělo odpočaté.

Teď je to trochu horší, protože mi přítelkyně odjela na 6 měsíců takže mám méně důvodů vstát od počítače. Ubylo procházek do obchodů a návštěv rodiny, známých atd.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
prclan píše:
Tak jestli pouštíš na zahradu často psa, tak by tam ten krtek neměl být ani tak. Pokud slyší na zahradě dupání, tak se pakuje sám...

Jo tak to je právě bohužel asi další babská rada, nebo pověra. Mám tři kluky a to Labradora,Bígla a Ohaře, no a jsou na zahradě stále a krtek jednoznačně vede. Dneska už jsem chtěl založit soutěž"nejvíce zničená zahrada od krtka"!Zcela jistě bych vyhrál.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Drago píše:

Sociálním životem mám na mysli pokec s kamarády, kulturní akce (pivo, kino) anebo sportovní akce (bazén, kopaná, floorbal). Poslední dobou si dost vybírám. Vynechávám takové ty chlastací akce, které se protáhnou. Jak mi stárnou kamarádi tak ubývá sportovních akcí, takže to musím dohánět sám. Není nic horšího než po sezení u počítače spadnout do postele myšlankama unaven ale tělo odpočaté.

Teď je to trochu horší, protože mi přítelkyně odjela na 6 měsíců takže mám méně důvodů vstát od počítače. Ubylo procházek do obchodů a návštěv rodiny, známých atd.

Spadnou od kompu do postele je jistě "blbý" a také to nemám rád.Naštěstí mám psi, papouchy a zahradu, takže se snažím trošku během dne relaxovat.Ovšem už jsem se setkal i s názorem, že já se vlastně mám. Jsem celý den doma, hraju si u počítače a ....!Nojo no, někdy se opravdu mám!!!

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Tak já abych se přiznal tak si dobu u kompu neměřím, ale jako těch 12-14 hodin denně není žádnej problém. Samozřejmě já na kompu sleduji filmy, někdy jen poslouchám hudbu nebo koukám na videa (třeba na pořady na YouTube) a nebo pracuji. Ale někdy se taky ke kompu dostanu na 3 hodinky a zbytek trávím venku nebo jinou činností, takže nemůžu říct, že jedu non-stop :)

Jinak není problém jet na kompu třeba 24+ hodin v kuse (to už mám taky vyzkoušený) ... to bylo ještě v dobách, kdy jsem propadl on-line hrám :D ale taky už jsem strávil pár nocí programováním, takže bych asi řekl, že na kompu trávím tolik času, kolik potřebuji :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
24 - 8 hodin spánku - nejnutnější potřeby, to mi vychází na nějakej +- 12-14 hodin. Nejsi blázen :-D Ale v době, kdy jsem ještě hrál Lineage, to byly klidně 20 hodinovky. Jsem šel spát když svítalo jen proto, že mi bylo blbý nejít spát :-D Je to zlo.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
bere se prumer nebo maximum? :-D já jsem shopny byt na netu i 20hod denne a pořád si říkám "kdo mi ukradl ty 4 hodiny?"

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
U mě je to různé. Všední dny je to 8+ zhruba tak 10-11h a o víkendy se to snažím omezovat na minimum, ale občas se to nepovede a je z toho klidně 14h ne-li víc :/

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já to nemám tak, že bych musel být stále na počítači. Jsem ještě na střední škole, proto si umíte představit, že člověk má mnohdy docela problém něco vůbec udělat. Proto si to jistím tak, že mám svoje zástupce, co nějakou činnost vyvíjí za mě, když zrovna nemohu (třeba teď - testy na závěr roku, denně aspoň tři - neuděláte nic). Já jsem pak jen na mobilu, na kterém mailuju, SMSkuju, volám, skypuju. Když se vrátím ve čtyři v pět domů, tak mnohdy ani nemám náladu něco dělat, takže jen rychlovky, co kdo potřebuje a co je nutné. Pak jdu brzy spát, protože brzy vstávám. Takže ve všední (školní) den jsem na PC tak maximálně 5 hodin s tím, že pracuji tak polovinu. Zato jsem "online" stále.

Když ale mají studenti pré, jsou prázdniny nebo jiné volno, tak jsem taky schopný pracovat od rána do noci. Takže je to větší číslo.

Ono to není o bláznovství, ale o tom, jestli ti to k něčemu je. Budu sedět na kompu klidně dvacet hodin denně, když budu vědět, že je to k užitku a má to tedy nějaký smysl. Ale pokud jste na počítači celý den a polovinu strávíte nad filmem, Facebookem nebo hrou, tak je to pro mě ztráta času a raději si lehnu nad nějakou hezkou knížku (teď jsem chtěl napsat slečnu :D ), jdu za přáteli nebo dělat něco ven. :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Ja momentálne väčšinu času trávim na športoviskách a počítači. Na PC priemerne 10. hodín, niekedy je to menej, niekedy viacej. Záleží či niekde hráme alebo nie.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Já jak kdy, někdy déle, v poslední době i několik dnů bez počítače a vůbec mi nechybí. Protože jsem si v dubnu pořídil ŽL a pokouším se své stránky nějak monetizovat, tak mě spíš děsí, kolik času jsem nad vším strávil a výsledky jsou mizivé. Asi jsem vše dělal špatně, nebo dělám.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Jak kdy, ale ten čas se většinou pohybuje od 6 po 16 hodin. Záleží co dělám atd.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jiří Rostecký píše:
Já to nemám tak, že bych musel být stále na počítači. Jsem ještě na střední škole, proto si umíte představit, že člověk má mnohdy docela problém něco vůbec udělat. Proto si to jistím tak, že mám svoje zástupce, co nějakou činnost vyvíjí za mě, když zrovna nemohu ...



zástupce? to mě zajímá! kde se dají sehnat, kolik stojí? koupim :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Turek píše:
Já jak kdy, někdy déle, v poslední době i několik dnů bez počítače a vůbec mi nechybí. Protože jsem si v dubnu pořídil ŽL a pokouším se své stránky nějak monetizovat, tak mě spíš děsí, kolik času jsem nad vším strávil a výsledky jsou mizivé. Asi jsem vše dělal špatně, nebo dělám.


Uplně tě chapu. spousta lidi je šikovných, mají zajímavé projekty, dřou a výsledkem jsou stránky, co vydělají pár korun. Než člověk pochopí, že 50% je internetová tvorba (typ člověka analytického/kreativního) a 50% byznys po telefonu (typ konstruktivní).

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Poptavka-zdarma.cz píše:
zástupce? to mě zajímá! kde se dají sehnat, kolik stojí? koupim :-D

Tak asi jako každý člověk, kterého si koupíš, aby pro tebe něco dělal. Na obstarávání každý den aktualizovaných webů najdeš lidí hodně ;)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jiří Rostecký: mužeš, prosím, nahodit nějaký ceník za služby? abych je třeba nepřeplácel :-D ..nebo zase neodíral

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No to je těžké spočítat, Jsou dny, kdy ráno vstanu ve 4:20 jdu do práce (nonstop PC) přijdu domů 18:40 a jedu dál, ale odbíhám tak do 23:30 a pak spát, no a zase nanovo :-) Pak mám zase dny, kdy musím do práce v noci, takže ráno vstanu v 7:00 dělám doma a pak od 17:30 do 6:30 opět non stop PC v práci, no a pak spánek, to je ale nejhorší, usnu v 8:00 a v 9:20 pošta, vypotácím se otevřu okno "co mi nesete?" odpověd "nic, potřebuju pustit do baráků" ááááááááááááááááááá vytrhávám zvonek, lehnu si a ....čumim neusnu, tak jdu dělat. Po takových pěti dnech po sobě, připomínám Imhothepa v první fázi po probuzení ze sarkofágu, no a tak to jde pořád dál :-(
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Během týdne okolo 10 - 14 hodin denně, podle situace. Víkendy se snažím být mimo PC a nejlépe i mimo ostatní civilizaci, takže tam si to pak krásně vynahrazuji.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se