Volná diskuze

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Takže už jsme tu měli vlákno o GA/GW o tom kolik času trávíte u PC a jak vypadá Váš denní režim. Mě zajímá (ne náhodou) co u Vašich webů sledujete. Předpokládám že to budou věci jako :
  • Pozice ve vyhledávačích na daná klíčová slova
  • Návštěvnost
  • Ranky
  • Počet zaindexovaných stránek

Co dál u Vašich webů sledujete ? Máte možnost toto všechno sledovat na jednom místě ? Ocenili byste takovou službu kdyby byla zdarma ?

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Wladass: asi vše co jsi vypsal...mám to napojené na SEO analyzéry, co mi zasílají statistiky...vše je důležité. kontroluju to nekdy i nekolikrat denne - je to jako posedlost :-D

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
    Počty lajků, tweetů a plusů, i když těch plusů je pramálo
    Odkazy, odkud, kolik, jak, kdy a proč
    Diskuze o stránkách na různých serverech

Mám napsaných pár skriptů, který mi dělaj menší statistiky pro každou stránku, časem to hodlám předělat na komplexní nástroj na měření všeho, který mi vyplivne hotový report v podobě grafů, tabulek a statistik v nějaké přijatelné formě. Zatím jsem nic takového nenašel a určitě bych velmi ocenil, kdyby se našel nějaký nástroj, který by to zvládnul, nebo když ho Wladass vytvoří :-P

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Lukaaashek - jo, uz to maji www.seonastroje.cz - ja to mam na vsech webech a kazde 2 dny mi to posila statistiky...nastesti mam weby mlade a jdou spise do plusu

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Seonastroje.cz znám, nicméně stále nenabízí tolik, kolik bych potřeboval, tak jsem v pondělí začal dělat svůj systém. Proto se ptám, co vše majitelé webů sledují :) Počet Likes/G+1 mi unikl - píšu si do ToDo listu díky :D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Wladass: a jaký to má výnam...chceš zmapovat konkurenční weby? :-)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ještě si tam dopiš výdělky :-D to je docela důležitý údaj na sledování :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Myslím, že je zbytočné vytvárať ďalšie systémy - skús linkmonitor.cz alebo i-makings.com.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Wladass: a jaký to má výnam...chceš zmapovat konkurenční weby? :-)

Význam to má především pro mě. Vzhledem k velkému počtu webů ocením tyto statistiky na jednom místě. Pokud to bude chtít používat víc lidí a ocení to, tak to bude jedině plus a potěší mě to, že jsem to nedělal jen pro sebe. Samozřejmě, že pro 10 webů si na to člověk pár hodin týdně najde.

Marek L. : Linkmonitor a i-makings.com neřeší všechny věci najednou.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
kazdopadne tu vidim moznost zenuziti informaci...ja na tyhle veci volim radeji zahranicni projekty...nechci aby nekdo sondoval odkud na me weby kdo chodi a co hleda

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
kazdopadne tu vidim moznost zenuziti informaci...ja na tyhle veci volim radeji zahranicni projekty...nechci aby nekdo sondoval odkud na me weby kdo chodi a co hleda

Kromě návštěvnosti a výdělků si kdokoli může udělat jakoukoli statistiku ať už necháš sledovat web kdekoli. A odkud kdo chodi a co hleda, na to je Analytics a zrovna tenhle druh statistik žádnej free nástroj líp než Analytics sledovat nebude a navíc na tyhle statistiky se nejspíš Wladass ani neptal.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Wladass píše:
Význam to má především pro mě. Vzhledem k velkému počtu webů ocením tyto statistiky na jednom místě. Pokud to bude chtít používat víc lidí a ocení to, tak to bude jedině plus a potěší mě to, že jsem to nedělal jen pro sebe. Samozřejmě, že pro 10 webů si na to člověk pár hodin týdně najde.

Marek L. : Linkmonitor a i-makings.com neřeší všechny věci najednou.


Máš pravdu, ale je otázne či sa ti vývoj ďalšieho podobného systému obohateného o ďalšie prvky oplatí z časového a finančného hľadiska.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Marek L. píše:

Máš pravdu, ale je otázne či sa ti vývoj ďalšieho podobného systému obohateného o ďalšie prvky oplatí z časového a finančného hľadiska.


Tak vzhledem k tomu, že už je skoro hotový a dělám ho ve svém volném čase tak si myslím že ano :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Wladass píše:

Tak vzhledem k tomu, že už je skoro hotový a dělám ho ve svém volném čase tak si myslím že ano :)


Potom som nič nepovedal a teším sa, až systém uzrie svetlo sveta. Mimochodom, bude súčasťou projektu aj reklamný systém ?

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Predaj odkazov/pr článkov, celkovo reklamných jednotiek.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
To mi příjde zbytečné. Jinak v systému budou i pěkné grafy, zatím na počet zaindexovaných stránek :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se