Volná diskuze

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zdravim,

jak se klanite k moznosti pronajmu domeny? Vyuzil nekdo teto moznosti?

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Už se to tady řešilo: software/pronajem-domeny-t2120.html jako zájemce o doménu bych do toho nešel jako majitel domény možná za zajímavou cenu.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Pokud ta doména má kvalitní traffic, nebo jakoukoli jinou přidanou hodnotu, může to být přínosné pro začínající stránky, ale jméno bych na tom nestavěl a určitě bych neinvestoval do SEO a podobně. To už bych si radši koupil svojí doménu a vrazil peníze do marketingu. Pronajatou doménu bych maximálně přesměroval na svou doménu, aby mi vodila traffic.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
DIky za odkaz. Myslim, ze mam zajimavou domenu a premyslim co s ni. V nejblizsi dobe ji nevuziji, tak jsem premyslel o pronajmu. Ale kdo si pronajme domenu na par mesicu/roku ?

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Možná, kdybys nadhodil o jakou doménu se jedná :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Pokud bude mít traffic, vždycky se někdo najde, kdo si jí pronajme. Hoď sem odkaz, třeba i se statistikama, pokuď jsou a třeba se někdo chytne hned tady. A když ne, tak alespoň budeš mít názory ostatních a kvalitní dofollow zpětný odkaz zdarma.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Pred chvili byla domena jeste zverejnena, ale pak jsem si to rozmyslel. Nechci ji zatim zverejnovat. Kazdopadne vsem dekuji za nazory i za odkaz na jine vlakno.

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Pokud bych měl o danou doménu velký zájem a nešla by za normálních okolností odkoupit, tak by tahle varianta asi byla jediné východisko tudíž ano, ale v ostatním případě bych zájem ovšem neměl.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Málokdo si v dnešní době pronajme doménu, maximálně kdyby byla hodně zajímavá. Jako příklad z praxe jsou Darky.cz, která se pronajímala za 30-50k za měsíc.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
O domene darky.cz vim, ale to je domena vhodna pro eshop a tudiz se predpokladaji velke vydelky.

Na par dnu tady zverejnim tu svoji domenu, pote to smazu. Jedna se o domenu ?????.cz, myslite, ze by o ni byl zajem? Jak pronajem, tak prodej? Jaka castka by mohla byt realna?

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Za mě myslím, že nejspíše nee. Lidí nejsou blbí a ví, že pokud má projekt fungovat, tak musí s doménou nějakým způsobem pracovat a operovat. Pronájem domény se provádí jen u TOP domén. Neznám popravdě nikoho, kdo by pronajímal podobnou doménu.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Na pronájem asi nebude. Alespoň ne za rozumnou cenu. Teď je někam přesměrovaná, předpokládám, že to bude tvoje, tak vytvoř něco podobnýho na týhle a když se ti to povede rozjet, cena bude úplně někde jinde. Pokud jí chceš střelit, asi hledej rovnou koncového zákazníka.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Asi ji zatim necham lezet v supliku, nez sezenu finance na projekt.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se