Volná diskuze

Líbí se vám nová verze stránek?
43%
14%
43%
Celkem hlasů: 7
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Dnes (17.6.2012) byla spuštěna nová verze stránek Komerční banky a zároveň i nová verze Internetového bankovnictví.

U Komerční banky jsem již několik let a musím říct, že nová verze stránek se mi opravdu jakožto uživateli líbí. A to jak po designové stránce, tak po té funkční. Internet banking je hezčí, přehlednější a konečně se má trošku k světu, takže je radost s ním pracovat :D (hlavně teda, pokud peníze proudí na můj účet a ne naopak - JOKE)

Co si o nové verzi stránek myslíte vy?
Co se vám líbí/nelíbí, co byste upravili či udělali jinak? :)

Jinak více informací naleznete přímo na webu Komerční banky, zde = http://www.kb.cz/mojebanka/?_s_icmp=kbhpref&hplink=8&element=8-1&sub=&pos=Promo
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Líbí se mi to, ale je to nehorázně pomalý. Snad jsou to jen počáteční mouchy a časem se to vychytá, ne jak u Vodafone. Jinak se mi moc líbí mobilní banka, škoda jen, že nelze zasílat na jakýkoli účet, fungují jen předvolené. Ale je to z bezpečnostních důvodů, takže to chápu.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Pomalé? Mě celá aplikace jede normálně, jak jsem zvyklej. Rychlá odezva, rychlé načítání, bez problémů ...
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Jsem si uvědomil, že jsem na to koukal asi v jednu, tak jsem se koukl znovu a teď už je to v pohodě. Povedlo se jim to.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Osobně se pomalu stěhuji k nové bance a nové IB u KB to jen urychlí - zmizl export účetních dat a to beru jako pořádný krok zpátky.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jo a ještě jsem čekal jestli nezruší zastaralý přihlašování.
EDIT: A teď (22:45) mají ještě údržbu.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
kazdopadne je mi lito tech adminu a vyvojaru co na tom makali celou sobotu nedeli aby to fungovalo :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
KB nevyužívám, ale moc dobrou reklamu si tou nefunkčností rozhodně neudělali a být jejich klientem, tak jsem naštvaný jako blázen.

Když vezmu v potaz vzhled, tak nic extra to také není a docela mi to připomíná šablony na wordpress, které se prodávají za pár doláčů. Asi se tam i inspirovali :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Docela paradoxní je fakt, že nízkonákladové banky mají IB vyladěné líp jak banky co mají tučné poplatky, na pobočku vyrazím tak jednou za rok a ostatní věci se snažím řešit online, asi už nejsem cílovka KBčka abych dostatečně ocenil jejich hustou síť poboček. Hlavně, že má KB novou centrálu či co to je.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se