Nápady & návrhy

Chcete aby se odkazy vedoucí mimo WebDeal.cz otevírali v novém okně?
59%
10 
24%
18%
Celkem hlasů: 17
Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Jan Paluska píše:

Abych řekl pravdu, tuto funkci lze spustit během 5 vteřin. Stačí jedno kliknutí v administraci phpBB :P


Aj tých 5 sekúnd dá zabrať :D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Spučasný stav: Každý si může rozhodnout jestli to chce otevřít v novém okně, pomocí své počítačové gramotnosti (příkladů tu zaznělo několik) = svobodná volba
Budoucí stav: Nebudu mít možnost se rozhodnout. Vždy se mi to otevře v novém okně.

Jestli to tu zavedete, tak doufám, že se to bude otvírat v záložce. Zavírat popup okna jsem si nějak odvykl.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Jo, samozřejmě tím novým oknem byla myšlena záložka. V dnešní době už se pop-up okna používaj snad jen na reklamu :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Václav Bartoš
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 146
Registrace: 03.04.2017
Popravdě hlasování nedopadlo nijak přesvědčivě - hlasujících nebylo tolik (= je tu ještě velká skupina, kterou to vůbec nezajímá). A když jsem se ptal na názor zakladatele fóra Oty Pěnkavy, vyjádřil se proti. Jedině s tím, že by to bylo v individuálním nastavení uživatele. Ale moje zkušenost s takovými nastaveními je taková, že když je to někde zasunuté, nakonec se na to stejně zapomene. Když to budete chtít vypnout/zapnout, už Vám nedojde, že to tam je. A několikrát bylo zmíněno, že stačí jen použít kombinaci tlačítek nebo speciálního kliku na myš, aby se Vám externí odkaz v novém okně otevřel.

Takže tuhle funkci zatím realizovat nebudeme, pokud o ní nebude v budoucnu větší zájem. A moc Vám všem děkuji, že vymýšlíte nová zlepšení WebDealu.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se