Volná diskuze

eusoptik
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, ohledně rozjetí nového projektu. Moc rád bych spustil na internetu nějaký projekt, nejspíše asi nějaké fórum, nebo něco takového. Nebo jsem chtěl spustit web pro hasiče. (Něco jako Pozary.cz). Tak by mě tedy zajímalo, jestli ve stránkách pro hasiče je velká konkurence, nebo jestli to mám zkusit. Nebo kdyby jste mi poradily nějaký téma, které ještě nemá na internetu moc velkou konkurenci. Všem moc díky.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Na tobe si smlsnou :D Pokud se zajimas o hasicstvi, tak zkus vytvorit web. Nikdo ti nerekne, kde je dira na internetu.

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Proč myslíš že ti tu lidé budou jen tak psát nápady na projekty :) - je to tedy můj názor ale když mám v hlavě plán který předpokládám že chceš aby vydělával tak ti ho přeci nepovím a pokusím se ho sám realizovat :)
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Michal Šůďa Šudřich
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 81
Registrace: 12.04.2012
Nápady ti samozřejmě nikdo jen tak neporadí, normální člověk pokud má nějaký návrh na dobrý projekt, tak ho buď zrealizuje nebo prodá. Tudíž tu zřejmě moc neuspěješ.

A "web pro hasiče. (Něco jako Pozary.cz)"?! Obávám se že konkurenci máš jo sakra na vysoké úrovni, po půl roce chodu přijdeš na to že si promarnil čas.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jestli chceš dělat web pro zábavu, tak udělej web o tom co tě baví, není nic horšího než mít web na téma který ti je proti srsti a nutit se do aktualizace obsahu případně pro to někoho najímat. Jestli si chceš vydělat nějaký peníze tak super lukrativní nápad na projekt ti tady asi těžko někdo poradí. Máš už s podnikáním na internetu nějaké zkušenosti? Co ovládáš?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Za mě si určitě přečti nějakou literaturu o tom, jak vést projekt a co vše musí být splněno. Přijde mi, jako by ses přišel jen tak poptat, co teda z nudy můžeš udělat. Jak zmínil idp, udělej něco, co tě baví, to je jediná cesta. Ale sám si zjisti, co by takový projekt měl obsahovat, jak toho docílit a jak případně vydělat, nebo co k vydělání na internetu potřebuješ.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Nezlob se, ale podle toho jak si to napsal si myslím, že nemáš s tvorbou webu ani podnikáním žádné zkušenosti a dokonce nemáš ani představu co to všechno obnáší. V tom mě utvrzují i tvé další otázky tady na fóru,viz.: member/eusoptik/posts/ Jak už tady někdo řekl, nejdříve si něco nastuduj, postav si pokud to zvládneš nějaký web s tématem které tě zajímá a pak teprve přemýšlej co dál. Každopádně pokud máš soudnost nemohl si čekat že ti někdo řekne: " Hele kámo to a to na internetu není, v tom a tom je malá konkurence, nebo dokonce udělej tohle a budeš úspěšný" . Proč by to někdo jako dělal? Nemyslím to nijak zle, ale píšu ti to tak jak to je.

JurBen
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 26.12.2010
Začni tým, že si skúsiš čo taká tvorba webu predstavuje.
Zaregistruj si blog na niektorej free platforme. Vyber šablónu a buduj obsah. Bude to pre teba jednoduchá škola a pritom úplne zadarmo.
Postupne sa naučíš aké sú ďalšie kroky. Navyše, ti zostane blog, ktorý môžeš neskôr použiť napríklad ako minisite.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Pro web zadarmo je ještě možný zaregistrovat doménu zdarma v různých akcích a podobně, využít freehosting třeba endora.cz a nabízí ti to víc možností.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Nečakaj, že ti niekto bude poskytovať nápady. Ako tu už bolo spomenuté, vytvor web o tom, čo ťa baví. Najskôr si naštuduj na internete ako sa stránky vytvárajú, resp. podľa vlastných možností a schopností si nájdi free hosting a skúšaj sa hrať. Nainštaluj Wordpress alebo stiahni free template a na ňom si skúšaj úpravy. Prípadne, ak si nevieš vôbec rady, skús navštíviť stránku jakpsatweb.cz, nájdeš tam základné informácie o tvorbe webov.

eusoptik
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2012
Moc díky za reakce. Opravdu jsem nečekal, že mi tady budete psát nápady na tvorbu webu. Jen mě zajímalo, v jakém tématu ještě není velká konkurence. Jinak web bych chtěl samozřejmě dělat pro zábavu a hasičina mě baví. Jinak Pozary.cz by byly opravdu velká konkurence, ale zase na druhou stránku neznám žádný jiný takový portál jako jsou požáry. Tak mě napadlo to zkusit. Jinak samozřejmě do začátku bych nainstaloval Wordpress a koukal jestli vůbec někdo na ty stránky chodí. Pokud by sem tam nějaký ten človíček zabloudil, tak bych samozřejmě vylepšil grafiku atd. Jinak ještě jednou díky za reakce

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Fandím ti a nabízím i pomoc pokud budeš potřebovat.Mirek

eusoptik
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 21.02.2012
Moc Ti děkuju, Mirku. Nejdřív ze všeho budu muset sehnat nějakou doménu pro svůj projekt, jelikož jsou skoro všechny nedostupné. Mám teď na jednu doménu spadeno, tak uvidíme jak to dopadne. Ale jinak moc díky za nabídku. Honza

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Začni budovat něco, čemu rozumíš. Díru na trhu jen tak nenajdeš. A když ano, nemáš dostatek zkušeností, protože jinak by ses zde takto přihloupě neptal a zmonitorovat si konkurenci by pro tebe byla práce na pár minut. Proto začni dělat web třeba o hasičích, baví-li tě to. Uč se, zkus si, jak se vše dělá, jak se to vede, jak se to optimalizuje, monetizuje a podobně. Co ti může pomoci a čemu se naopak vyhnout. Získej zkušenosti, potkej zajímavé lidi.

Rovněž ti rád pomohu, budeš-li potřebovat.

abvireal
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 38
Registrace: 09.02.2012
Skús vytvoriť webstránku v ANG, alebo CZ jazyku a skús zarábať s google adsensom,sklik,etarget ...

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Důležitý je hlavně začít. Začátky jsou vždycky těžký, ale pokud u toho dokážeš vydržet dlouhodobě a bude Tě to bavit, tak to úspěch přinese. Snaž se vymyslet něco nového, zkus mít nějakou výhodu, co nemá Tvoje konkurence. Hlavní je ale kvalitní obsah, uživatelé si to už pak najdou sami. Dneska díky Facebooku atd. se dá rozjet nový projekt celkem rychle. Ale musí to zaujmout. Tak držím palce ;).

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Fit píše:
Důležitý je hlavně začít. Začátky jsou vždycky těžký, ale pokud u toho dokážeš vydržet dlouhodobě a bude Tě to bavit, tak to úspěch přinese. Snaž se vymyslet něco nového, zkus mít nějakou výhodu, co nemá Tvoje konkurence. Hlavní je ale kvalitní obsah, uživatelé si to už pak najdou sami. Dneska díky Facebooku atd. se dá rozjet nový projekt celkem rychle. Ale musí to zaujmout. Tak držím palce ;).


Najskôr musí poznať konkurenciu a jej praktiky, potom môže rozmýšlať nad výhodami. Myslím si, že väčšina začínajúcich ľudí nemá šajnu o jednotlivých praktikách webmasterov.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Marek L.: Jo, to naprostý souhlas. Je lepší prvně pořádně přemýšlet. Já to spíš myslel tak, že hodně lidí o tom jenom mluví, ale pak nic nerozjedou a zbytečně ztrácí čas. Zlepšovat se a získávat zkušenosti může i postupně.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Fit píše:
Marek L.: Jo, to naprostý souhlas. Je lepší prvně pořádně přemýšlet. Já to spíš myslel tak, že hodně lidí o tom jenom mluví, ale pak nic nerozjedou a zbytečně ztrácí čas. Zlepšovat se a získávat zkušenosti může i postupně.


Súhlasím aj ja, najlepšie sa človek naučí počas prevádzky. Prinesie mu to skúsenosti, ktoré by inak nenadobudol. Bude sa stretávať s problémami, ktoré by inak neriešil.

TroXx
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 23.06.2012
Doporučil bych ti zaměřit se na reklamy... Takové projekty vydělávají velké peníze. V dnešní době je těžké vymyslet projekt, který by se chytl jak u nás tak ve světě.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se