Kritika stránek

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Zdravím všechny,
tak jsem udělal ve škole státnice a konečně mám taky čas na weby. Během učení jsem dával dohromady premium šablonu pro Wordpress. Celé jsem si to počeštil a předělal k obrazu svému. Jsem jen samouk, ale nějaké zkušenosti už s WP mám. Jestli chcete, tak se podívejte a řekněte, jak se vám to jeví :).

Jinak tahle šablona mi přijde fakt super, dokonce se to umí parádně i přizpůsobit šířce okna (i v mobilním prohlížeči, takže se to dobře čte). Postavil jsem to na šabloně WP-Prosper - http://wp-prosper.solostreamsites.com/. Myslím, že těch pár dolarů za to stálo :). Potřebuji hodně místa pro inzerci a tohle je fakt ideální rozložení.

A jak říkám, je to prostě jen předělaná a upravená premium šablona, tak se nechci chlubit, že je to moje práce. Já dělal jen úpravy. Spíš mě zajímají vaše názory, jestli jsem třeba něco nepřehlédl atd. Ladil jsem to měsíc na localhost a teďka ještě sem tam něco upravím, když naleznu drobnost.

Web: www.lovkapra.com

Díky ;).

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Stránky se mě líbí jak vzhledem, tak obsahově.

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Stránka je pěkná a určitě má budoucnost protože konkurence je málo.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Mě se web líbí.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Stránka sa mi páči, dobrú šablónu si vybral. Možno sa nechám inšpirovať a šablónu si zakúpim aj ja pre jeden zo svojich projektov. Jediné čo by som mohol vytknúť je množstvo reklamných jednotiek. Na stránke je prehnane veľa bannerov.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Díky za pochvalu.

honzasochurek: No, letos bohužel jeden konkurenční web vznikl. Nicméně, budu teď mít více času a hodlám se tomu věnovat. Byl jsem první a prostor pro růst tu pořád je. Ono ta konkurence není na škodu, alespoň se člověk více snaží :).

Marek L.: Jo, je fakt dobrá. Mají i jiné a podobné varianty za super ceny (50 dolarů/šablona), tak si můžeš prohlédnout: http://www.solostream.com/wordpress-themes/. A co se týče množství bannerů, tak ne vždy budu mít všechno vyprodáno. Teď to tam mám spíše na zkoušku a momentálně pracuji na novém ceníku reklam a budu to vymýšlet všechno, aby to mělo smysl. Každopádně vydělávat se musí a reklama je nutnost.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Celkem slušný. Nikdy mě nanapadlo, že může být na téma rybaření tolik článků, ale už jsem spolupracoval na projektu zaměřeném čistě na kočky a tam provozovatel denně přidá min. jeden článek. Každopádně podobným projektům fandím, protože se specializují na určitou činnost a dodávají českému internetu kvalitu. Co se týče grafiky - lepší průměr, ale na podobných projektech se spíše cení přehlednost a obsahová část a tam bych to viděl za 1.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Poptavka-zdarma.cz: Kdyby téma rybaření, tohle je ještě úzce zaměřeno pouze na lov kaprů (kaprařinu) :D. Ono je to hodně alchymie (návnady, nástrahy, vybavení atd.) a rybářský průmysl je vážně velký. Oblíbenost tohoto druhu rybaření taky. Rozhodl jsem se to zaměřit pouze na tu kaprařinu, abych se odlišil od konkurence. Všeobecný rybářský web je např. http://www.mrk.cz a ten má podle TopListu 26.000 návštěv denně. Kaprařinu provozuje cca 70% rybářů (psal jsem na to teďka bakalářku, tak zhruba vím).

A jinak díky za pochvalu, snažím se hlavně o ten kvalitní obsah, nejsem totiž profesí ani programátor a grafik už vůbec ne, proto dělám takový ten jednoduchý a čistý styl bez zbytečných grafických prvků :).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se