Hosting

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Zdravím,
zanedlouho mi končí webhosting u GoDaddy, který nebudu prodlužovat. Vzhledem k tomu, že nechci mít všechno pod jednou střechou rozhodl jsem se jej nahradit Wedosem, ale zasekl jsem se u výběru varianty. Kdo máte zkušenosti zkuste poradit.

Předně nechci nic instalovat. Vyhovuje mi nějaké administrační rozhraní kam přidám doménu, nahraju přes FTP soubory a přes PHPmyAdmina databázi. Počítám s pár WP blogama, které nebudou mít valnou návštěvnost (cn130 potřebuje nový domov :)). Dále X domén s Y subdoménami na moje minisite (základní PHP, žádé extra funkce bez DB). To je vše. Co by jste mi doporučili z vlastní zkušenosti.

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Pakliže nepotřebuješ vlastní maily, tak je Wedost super. Oproti ostatním multihostingům má totiž dost velký výkon serveru a nestane se ti tak, že bude padat. Občas se mi na jiných stává, že nestíhají zejména Wordpressy a pak to padá. u Wordpressu je zhruba 1,5 Gb Ramek říkali a všechno člape tak jak má. Takže na to je to určitě super. Mám to rozložený na více hostingách a tenhle se jeví velice dobře. Za mě tedy palec pro Wedos a mulstihosting pomocí aliasů.

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
Taktiež mám na wedose WP (s peknou návštevnosťou) a som spokojný šlape super aj so všetkými doplnkami.

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
hexageek píše:
Drago, skuste http://www.hexageek.com, radi vas u nas privitame :)


Díky ale Wedost chci zkusit už delší dobu. Teď volím kterou variantu.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Drago: Já jsem letos v zimě přešel na Wedos tarif No limit extra. Předtím jsem byl u pipni.cz a za mnohem více peněz. Nedá se to vůbec srovnat, wedos je někde jinde. Mám tam WP web, návštěvnost denně přes 1000 lidí a valí to úplně parádně. Ještě jsem ani nezaznamenal žádný výpadek nebo nějaké zpomalení. Pro WP opravdu ideál, administrace přehledná, na maily používám Google Apps...

Ale jestli se nepletu, tak k jednomu hostingu se dá použít pouze jeden web/doména. Možná chceš hosting, kde můžeš mít více domén naráz. Jestli by se Ti nevyplatilo VPS.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Děkuju za reakce.

Právě ten počet domén mě zajímá. Chci tam cca 3 blogy na WP a pár projektů co pojedou jen na PHP bez databáze. Nic složitého.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Mě na No Limit + neomezený počet aliasů běží v pohodě 10 webů na WP, víc jsme zatím nezkoušel. Akorát tam jsou společný maily pro domény.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
idp píše:
Mě na No Limit + neomezený počet aliasů běží v pohodě 10 webů na WP, víc jsme zatím nezkoušel. Akorát tam jsou společný maily pro domény.


Ako dlho trvá načítanie webov ? Majú weby návštevnosť ?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
O ty domény mi šlo hlavně. Takže se to řeší přes .htaccess. A máš nolimit extra anebo jen nolimit?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No limit s neomezeným počtem aliasů mi vyhovuje taky, vytvoříš si složku s názvem domény, doménu v administraci nasměruješ jako alias, nahraješ soubory a je to, i na redakční systémy je to poměrně v pohodě, záleží ale na návštěvnosti. Pokud nebudou mít ty weby velkou návštěvnost v řádech tisíců denně, tak neomezený počet aliasů je dobrá volba, nevýhoda je jen jeden email, ale to se dá řešit jinak.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Mám základní No Limit návštěvnost cca 500 UIP denně rychlost můžete zkusit třeba na ekodan tečka eu ohledně No Limit extra je něco tady hosting/vps-multihosting-t2161.html
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jo vem si normální No Limit a k tomu balíček neomezený počet aliasů, máš to za 25 + 55 bez DPH měsíčně. Ten balíček No limit EXTRA si k tomu můžeš dát kdykoli, pokud se ti normální No Limit bude zdát málo, pokud tam ale nepoběží zrovna alza.cz tak ti třeba PHP memory limit 128 mb bude bohatě stačit a 5 najednou běžících procesů taky. Když chytneš nějakou akci, nebo slevu dá se to pořídit za velmi zajímavé roční peníze.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Když se nastaví jako domény jako aliasy, mohu pak emaily řešit třeba pomocí Google Apps? Nebo to už nejde? Díky :)

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Dobrý den,
změna tarifu je možná. Můžete přejít z NoLimit http://hosting.wedos.com/cs/webhosting.html na NoLimit Extra http://hosting.wedos.com/cs/webhosting/extra.html kdykoliv.
Stejně tak lze kdykoliv přikoupit neomezený počet aliasů http://hosting.wedos.com/cs/webhosting/ ... sting.html nebo přestěhovat určitou doménu na samostatný hosting (nebo zpět).

Výkonnostně nebude problém. Je to spolehlivé a budete spokojen. K dispozici je skutečná NONSTOP podpora (e-mail, chat, telefon).

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
MartinT píše:
Když se nastaví jako domény jako aliasy, mohu pak emaily řešit třeba pomocí Google Apps? Nebo to už nejde? Díky :)

Maily můžeš řešit nezávisle u toho kdo ti vede DNS záznamy, akorát při větším počtu už by to bylo docela otrava vše upravovat v DNS, takhle tam hodím NSSET wedosu a dál nic neřeším
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Drago, neni lepsi neco s Cpanelem?
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se