Volná diskuze

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Werb,Webfair,Webdeal,Webtrh a Webaukce....!
Jak jsou na tom dnes pohledem členů, zúčastněných,návštěvníků?
Já dám svůj názor. Werb to už zabalil a na stránkách má více spamů než aktuálních článků. No Webfair je na tom skoro podobně, jen pár snad zoufalců se snaží o opak. Webaukce.eu vzhledem ke konkurenci a to i přesto, že mají lepší pozice, tak nestíhají a hlavně jediné jsou prostě odsuzované .eu! Webtrh?Tady budu asi až moc kritický, jelikož si myslím, že z takového monstra udělat to co nyní je, dá opravdu velkou dávku drzosti, namyšlenost a hlouposti.No a poslední je ten dříve prcek Webdeal. Z tohoto prcka se stává, i když pomalu, skutečné forum pro každého a to i přesto,že si dokáže držet glanc, přinášet lepší služby a být prostě jak se dnes říká IN.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Werb už je bohužel out, dlouho jsem tam neviděl nic zajímavého, ani bych tam sám nic nedával. Docela mě to mrzí.
Webfair u mě skončil, když jsem viděl vulgární příspěvky v sekcích. Navíc si myslím, že aktivita tam také není nikterak velká.
Webaukce nevím, nesledoval jsem.
WebDeal získal komunitu pár členů, kteří zde diskutují. Problém je, že jich není příliš, proto vím, co mohu od koho čekat a jak se zde vyvine diskuze. Přesto z nich došel nejdál, o tom není debat...
Webtrh je pro mě zatím jedničkou, co se týče aukcí. Už zde nediskutuji, skutečně jen výjimečně. Prodává se tam ale dobře, hledají se zde noví lidé atd. V tom je pro mě Webtrh důležitý. Nepotřebuji navštěvovat fóra kvůli diskuzi, ta mě akorát zdržuje, ale kvůli obchodu. Ten je zatím jenom na Webtrhu... Nevím, jestli se to změní.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Webtrh - prodává se tam víc, je tam víc návštěvníků
Webdeal - občas se něco prodá, jinak se snažím zapojovat do diskuze, je tu spousta zajímavých funkcí co konkurence nemá a správci se o to tady pěkně starají
Webfair - nikdy jsem tam nebyl aktivní ale ze sledování vím, že nejprve Retal na WT uveřejnil info o majiteli - podvodníkovi a poté to koupili majitelé Subregu - Honza je v pohodě ale Zdeněk to tam moc dobře nevede
Werb - tam jsem se registroval chvíli po vzniku a vypadal nadějně, akorát se tomu autoři moc nevěnovali, a tak skončil
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
Ja sledujem len webtrh, webdeal a webfair
// a v posledných dňoch sa mi tu začína páčiť :)

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Viděl bych to tak, že Webtrh pro obchody a Webdeal pro komunitu a diskuze. Zatím to tak mají rozdělený a reakce na poptávky a obchody jsou na webtrhu zatím tak 10x+ vyšší :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Webtrh je nejznámější a má mnohem větší návštěvnost jak Webdeal a od toho se odvíjí i vše ostatní. Pokud zde bude růst jak příspěvků, tak všeho ostatního, zlepší se i obchodní stránka.

Co se týká Werbu a Webfairu, tak ty jsou už dávno odpískaný a nevzkřísí je si myslím nic.

Webaukce nemá cenu ani komentovat, ty nemohli fungovat nikdy, jelikož o nich mnoho lidí nevědělo a neví dodnes.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
alijosha píše:
Webtrh je nejznámější a má mnohem větší návštěvnost jak Webdeal a od toho se odvíjí i vše ostatní. Pokud zde bude růst jak příspěvků, tak všeho ostatního, zlepší se i obchodní stránka.

podle mě má WebDeal mnohem lepší poměr návštěvník / aktivní člen než WT
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak to určitě, s tím souhlasím :-) Ale přeci jen je pořád známější webtrh, proto tam zatím více šlapou ty obchody
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
idp píše:
podle mě má WebDeal mnohem lepší poměr návštěvník / aktivní člen než WT

Jistě, že má. Na Webtrhu mají své účty celé firmy, které tam přijdou třeba jednou za rok. Takže je otázkou, co je to aktivní člen. Samozřejmě poměr registrovaných, denní návštěvnosti a aktivity uživatelů bude asi lepší pro Webtrh (větší procentu uživatelů na WD je aktivní než na WT), ale o čem to mluví... Max. o tom, že Webtrh má 30k registrovaných a Webdeal ani ne 1500.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jiří Rostecký píše:
Jistě, že má. Na Webtrhu mají své účty celé firmy, které tam přijdou třeba jednou za rok. Takže je otázkou, co je to aktivní člen. Samozřejmě poměr registrovaných, denní návštěvnosti a aktivity uživatelů bude asi lepší pro Webtrh (větší procentu uživatelů na WD je aktivní než na WT), ale o čem to mluví... Max. o tom, že Webtrh má 30k registrovaných a Webdeal ani ne 1500.

no je fakt, že ono se to časem asi vyrovná ono často člověk za pět let změní zaměstnání a už pak na takové fórum ani nechodí a vystřídá ho nová generace, asi je tento koloběh podobný na všech fórech
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Webtrh ťaží zo svojho mena ale už dávno nie je tým, čo býval.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
idp: Určitě. Taky pozor na to, že někteří tam mají i více účtů. Já tam mám tuším dva nebo tři, dva aktivně používám a jeden jsem používal. Je to třeba pro prezentaci firmy, jednání jejím jménem a podobně.
Marek L.: To máš pravdu. Ale ono časem vyroste ještě něco lepšího, uvidíš :)

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Werb nikdy se podle mě nepodařilo ho rozjet nějak rozumně a propagace formou kontroverze očividně nepřivedla správnou komunitu (už jsem tam nebyl ani nepamatuji)
Webfair dřív to šlo, potom co se změnil majitel to šlo jen do vulgarit a nestarání se o fórum. Pak jsem přestal chodit.
Webaukce neznám, nepoužívám
WebDeal poslední dobou se to docela zlepšuje, sem tam je i nějaká ta diskuze zajímavá. Obchody o ničem, protože se tu neprodává nic co by z mého pohledu mělo smysl kupovat nebo mělo nějakou kvalitu (ale jakmile sem přijde o něco kvalitnější komunita mohou se tu i obchody rozhýbat). Na diskuzi se začínám dívat skoro stejně pravidelně jako na WT
Webtrh upadá, sice pořád jednička z pozice prodeje a nákupu, jenže Martin dělá a udělal všechno pro to aby zabil komunikaci. Nebaví mě tam moc diskutovat, po tom co jsem přišel i jako garant DB sekce o zpětné odkazy mě nebaví ani ztrácet čas radami ostatním. Ono to jde dělat nějakou dobu pro nadšení nebo jakousi virtuální reputaci, ale složitější rady se SQL dotazy jsou třeba na půlhodiny až hodinu, to je v přepočtu 1000 kč bez DPH a za to nemám ani ten backlink ... navíc mi díky tomu odstranění backlinků lehce propadly některé weby (mínus 1500 backlinků), takže od té doby co jsou pryč odkazy, tak já nechodím na WT ale řeším pozice důležitých webů. Poslední dobou se mi tam líbí čím dál méně. Pořád si ale myslím, že když by Martin vrátil odkazy do patiček příspěvků, tak okamžitě přetáhne zpátky 2/3 komunity a zase to tam ožije.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se