Affiliate

Brozman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 72
Registrace: 05.12.2010
Presne ako vravi mkurri, proste sa nepytat, ale zacat! Hladanim navodov len stracas cas, za ktory uz si mohol davno zarabat, pretoze autor navodu ti neprezradi svoje kompletne know-how, on potrebuje takisto zarobit a preto predava svoje skusenosti vo forme ebookov a pod. veciciek.

Vela zdaru :)

KillDa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 45
Registrace: 15.12.2011
Pusťte se do tématu které Vás zajímá a které Vás baví. Začněte nějakou tématickou stránkou, vytvořte si návštěvnost s Vaší cílovkou a poté si udělejte nějakou formu affiliate - bannery, odkazy, samostatný affiliate web ... Když si uděláte affiliate web a budete se na něj snažit dotlačit přes ppc nějaké lidi, nebudete pravděpodobně úspěšný - když to není to co Vás zajímá, budete těžko odhadovat co ti lidé chtějí a na co slyší. Jsou lidi kteří to umí mistrně i bez toho, ale těch je málo
http://Kilevnik.com - jsem Radek Kilevník a specializuji se na internetové obchody.
 Vylepšení konfigurátoru – poznámka

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Snažím se něco konvertovat u affilate zazitky.cz
Z 1321 unikátního zobrazení ani jeden klik mi příjde hodně divné. Chápal bych že neproběhla žádná konverze, ale klik (ani můj klik se nezobrazil v statistikách)
Myslíte si že je to běžné, (mé kliky kvůli IP filtrují), nebo je někde problém.
Lidi na web sice nechodí za long taily zážitků, ale hledají dárky. Ale i tak.

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Pošli mi link a já ti testnu ten klik. Třeba je někde chyba. Rozhodně by se ti kliky měly počítat a pokud je to tematicky zacílený web, tak by si už měl mít i první konverze. Možná neschválené, ale měly by tam být.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Brozman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 72
Registrace: 05.12.2010
Dneska provizia 10 eur,- nie je to sice extra vela, ale znovu mam motivaciu aktualizovat obsah a vyradit tym konkurenciu, pretoze momentalne som na 3. pozicii a prve 2 pozicie su zabrane tym istym webom. Chcem sa nad neho dostat pridavanim obsahu - myslite, ze to je mozne? Bohuzial mam podstatne menej odkazov ako on, no na druhej strane Google uz nehodnoti len podla popularity, ale aj na zaklade spokojnosti uzivatelov (miera odchodov, cas na stranke..)

Uvazujem, ze to skusim optimalizovat aj na ine frazy a mozno by som ten web mohol nejako prerobit. Stve ma vsak, ze su slabe konverzie, skusim sa s tym vyhrat a uvidim, ako dalej. Ak to nebude hadzat nejake zavratne ciastky, radsej to predam.

Brozman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 72
Registrace: 05.12.2010
A kurna, rusia mi affil, ked mi zacinalo zarabat.. Dufam, ze najdem schopnu alternativu

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
apelko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 9
Registrace: 27.06.2012
Affil je jako jakékoliv jiné podnikání. Samozřejmě že vydělává, ale je nutné se tomu věnovat. Peníze zadarmo jsou asi jenom v parlamentu
Seo optimalizace webu pro ten správný start vašeho bussinesu.

Brozman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 72
Registrace: 05.12.2010
@Blackdart: delia.sk

@apelko: absolutne suhlasim; bez prace proste nie su kolace

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se