Volná diskuze

Jak prožiju dovolenou?
15%
30%
15%
Žádná hlasování
5%
35%
Celkem hlasů: 20
webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Ta nám dnes začaly prázdniny.Někteří je prožívají na plno jako studenti, někdo jako vystudovaný a někteří jako jsem třeba já, tedy ten zkamenělý a starší a navíc s dětmi. Jak budete trávit dovolenou?

KillDa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 45
Registrace: 15.12.2011
zkamenělý? :D no chápu, možná taky malinko cítím jak pomalinku kamením ... Dovolenou doma s rodinkou, bohatě mi bude stačit ten únik ze stereotypu ...
http://Kilevnik.com - jsem Radek Kilevník a specializuji se na internetové obchody.
 Vylepšení konfigurátoru – poznámka

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Plně souhlas!Prostě asi záleí na věku.Já jsem se dnes jen smál, když jsem viděl jak pozorují provoz na silnicích a že se stěhuje na dovču asi milion lidí....
Prosím moderátory opravit anketní otázku, jelikož mě to nejde editovat:
Absolutně vypnu a internetmě může být ukradený.

Absolutně vypnu a internet mě může být ukradený.

Děkuji

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Já letos nikam nejedu. Poprvé po x letech. Předělávám si dům, takže je práce hodně. Navíc musím pracovat i já. Pojedu za pár lidmi, se kterými pracuji, takže na to se těším. A na závěr dělám autoškolu :D

webdesigndubina píše:
Prosím moderátory opravit anketní otázku, jelikož mě to nejde editovat:
Absolutně vypnu a internetmě může být ukradený.

Absolutně vypnu a internet mě může být ukradený.

Děkuji

Lepší bude: Absolutně vypnu a internet mně může být ukradený. + tlačítko Nahlásit :)

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
Taktiež toto leto nejdem na dovolenku, musím si privyrobiť na VŠ štúdium :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak já zvolil kombinaci 1 + 5 a bylo to fajn si od netu odpočinout, a co se za těch 14 dní stalo? Nic, jen jsem po návratu prohlédl weby, balík pošty, koukl jestli se publikovalo vše co se publikovat mělo, spočítal lowe co mi za dobu dovolené přistáli a je to :-D

No ale.... notebook jsem samozřejmě měl sebou, takže občas po večerech nějaká ta práce na locale byla to zase jo :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Jednu dovolenku pri mori mám za sebou, teraz opäť plánujem naplno realizovať svoje nové nápady.

BlackDart: kam ideš na VŠ ?

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
Slovenská technická univerzita - Materiálovotechnologická fakulta - štúdijný program: Aplikovaná informatika a automatizácia v priemysle

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Vzhledem k tomu, že jsem po operaci (předevčírem proběhla) a marodím (ještě nějaký ten měsíc budu), tak dovolená letos žádná nebude a budu maximálně pendlovat mezi domovem a nemocnici. původně jsem se chystal na Slovensko na 14 dní za rodiči přítelkyně a do Turecka na 14 dní se válet u moře a nic nedělat. To vše padlo, tak až příští rok.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Já jedu na tři týdny na Maltu. Jestli budu něco dělat se uvidí, až tam, podle programu :)
Ještě by se hodilo udělat nějaký festival, ale to už asi neklapne.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Dovolenou neplánuji, ale určitě nebudu chybět na NetSrazech v Olomouci. Během léta plánuji hlavně pracovat, převážně tedy na WebDealu, protože přes rok na to není tolik času.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Otakar Pěnkava píše:
Během léta plánuji hlavně pracovat, převážně tedy na WebDealu, protože přes rok na to není tolik času.

To máme stejně. Od začátku prázdnin jsem se nezastavil. Jsem zvědav, na jak dlouho tohle tempo bude. Taky sis plánoval třeba přečtení několika knih? Já ano, protože i na to mám v létě více času, ale zas mi ho bere práce. Tohle je hald podnikání studentů... :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Knihy jsem přestal číst, protože na to není absolutně čas. V průběhu roku jsem uživatelům nasliboval hromady novinek a teď se budu muset činit :)...

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Já vyrážím na krátkou návštěvu příbuzenstva. Využiju odvoz, který se mi naskytl. To je vše.
Osobně si jako odpočinek cením maličkostí. Naposled to byl pochod Praha - Prčice. Úžasný zážitek, navíc jsme byli naspeedování kvůli hokejovému zápasu, který jsme chtěli stihnout. To bylo skoro celý den volna :D
Tyto prázdniny toho ale chci stihnout víc. Snad se dostanu na nějaký sraz v Praze :)

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Jedu na brusle do Flaeming-skate http://inlineaerobic.cz/inline-aerobic/ ... mecko-2012
a pak jedu na brusle k Lužickým jezerům http://inlineaerobic.cz/inline-aerobic/ ... -zari-2012
sice obě akce pořádáme, ale já si to jako dovču užiju a další cestování podle nálady a chutě :)
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Já se teď včera po týdnu vrátil z Máchova jezera, kde jsem byl v loni a líbilo se mi tam. Do zahraničí nemusím, ale když to vyjde, tak snad ještě na pár dní na kanáry.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se