E-shopy

PcDr. Marty
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 119
Registrace: 25.11.2010
Dnes mě ve zprávách na primě šokovala pracovnice české pošty, která házela se zásilkama jako by lopatou skládala uhlí. Při představě, že mám objednané 2 netbooky a 1 LCD televizi mi běhá mráz po zádech..
Ono se to ví už dost dlouho, ale vidět to takhle na vlastní oči v době, kdy se v těch hromadách "uhlí" někde válí moje objednané dárky... Hnus velebnosti :(
Existuje vůbec způsob, jak na eshopu objednat zboží a nechat si ho doručit v lidských podmínkách? U mě tímto eshopy končí a zbytek nakoupím osobně na prodejnách. Chápu, že za to provozovatel eshopu nemůže, ale zároveň nemám jinou možnost, než nakoupit v kamenné prodejně, kde uvidím nepoušené zboží v neporušeném obalu a vyzkouším si ho..

pekova
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 21
Registrace: 02.12.2010
Ano bývá to však dražší. Doporučuji využít služeb PPL, nebo zásilku poslat doporučeně s pojištěním.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
pekova píše:
Ano bývá to však dražší. Doporučuji využít služeb PPL, nebo zásilku poslat doporučeně s pojištěním.


Zrovna PPL je také známá svým přístupem ke zboží. Přiklonil bych se k té druhé variantě.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Boužel tak už to chodí všude i u PPL, TNT & ČP
Nesmíš nad tím přemýšlet a doufat že to přijde v pohodě, zatím jsem nemusel nic vracet, odesílatel vždy dobře zabalil a "vystlal" :D

rawat
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 03.12.2010
Treba poriadne baliť tovar. Najväčšie prekvapenie bolo, keď sme posielali jeden balík s označením krehké a zákazník nám poslal fotografiu, na ktorej je vidieť kus odtlačky od topánky...
To, že pošta všetky reklamácie zamieta nie je nič nové.
Potrebujete právny služby? Využite služby advokáta - Advokát Topoľčany, osobne alebo online.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se