Volná diskuze

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Zajímal by mě váš názor. Je lepší kupovat a realizovat objednávky na zahradní doplňky, dekorace atd. od velkoobchodů, nebo se zaměřit na chovatelská a zahrádkářská fora a sehnat si malo-výrobce co vám udělá vše jak potřebujete, jenže nemá žádné reference, nemůže nabídnout ani fotky na eshop, ale má zlaté české, nebo slovenské ruce a zájem o spolupráci.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Můj názor? Podpořil bych malovýrobce kdyby to nebylo na úkor kvality, pak na takovém přístupu můžeš budovat značku kvalitních Českých výrobků a nebudeš muset konkurovat jenom cenou.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Díky za názor, uvidím zda se ještě někdo přidá se svým.

iko12
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 150
Registrace: 06.03.2012
Ja súhlasím s idp, ak podporíš malovýrobcu tak sa ti to môže neskôr vrátiť niekoľkonásobne, či už v kvalite alebo komunikácii. Kdežto veľkovýrobca ťa pri najmenšej nezhode odkopne- malovýrobca sa bude snažiť za každú cenu spolupracovať s tebou, aby si udržal stály príjem. Je to výhodné pre obe strany. A tiež pre koncového zákazníka.
http://forlis.eu/ -Informačný portál pre každého

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Podle mě je vždy lepší jednat s malým výrobcem, který je rád za každý odbyt, než s gigantickým velkoobchodem, který na to většinou i dost dlabe (moje zkušenosti). Výrobce se ti bude snažit vyhovět rozhodně více.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se