Volná diskuze

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Zdravim, má cenu platit za reklamu?
Dám příklad: na skliku si zaplatím reklamu za 2000kč (cca 2000 prokliků) na mojí stránku, kde nabízím nějaké služby.
Zajímalo by mě jaká by byla procentuální míra zájemců o služby. (beru v potas kvalitu stránky, ceny atd..)

Nerad bych do nečeho investoval peníze a pak měl z toho jen malý zisk a zkoušet to na 200kč se mi zdálo nereálné, protože by výsledky nebyly kvalitní.

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Proč by výsledky nebyly kvalitní ? Ano budou trochu zkreslené ...
Hodilo by se uvést odkaz na Vaši stránku, abychom tu věděli o co se jedná.
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Podobny problem jsem dnes take resil. Chtel jsem vyuzit na zkousku reklamni system AdExpert, ale zjistil jsem, ze si musim dobit kredit minimalne za 1000kc. Coz za test davat nehodlam. Mohlo by to byt daleko rozumneji nastaveno.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
U PPC reklam jako Sklik a AdSense můžeš čekat lepší konverzi oproti třeba AdExpertu kde není tak dokonalý cílení. U PPC je docela důležitý najít správný klíčový slova a vyhrát si s tim a to určuje úspěšnost, když zvolíš slova s největří poptávkou reklam tak si hned vyplácáš kredit, se slovama s menším zájmem můžeš vydělat víc. Pro začátek si zkus najít někoho kdo poradí třeba i tady na WD.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
U PPC u skliku i adsence můžeš měřit míru konverze, proto si zkus reklamní sestavu, třeba s 1000Kč a uvidíš. A nebo je to trochu podobné jako konverzní poměr co máš na stránkách. Na eshopech není problém se dostat na cenu 100-1000Kč za jednu objednávku, ale je třeba počítat nejen s čísly :)

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Tak v budoucnu uvidím. Já jsem v minulosti investoval nějaké peníze do reklam a na konci se mi ty peníze nevrátili, tak teď mám pochybnosti.
Ješte by mě zajímalo za kolik si můžu minimálně dobít kredity pro kampaně?

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Co pro začátek zkusit kupon na nějaké kredity zdarma? Před nějakým časem jich tu bylo všude plno, teď už jsem si jich nevšimnul.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Jo toho jsem si taky všiml, ale to bylo asi jen na google reklamy ...

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
právě ty jsou asi nejrozšířenější
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Problém je že adwords vychází zhruba o 1/3 dráž než sklik.. Jinak s kupónem myslím dobrý nápad.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Určitě nedoporučuji si kampaně nastavovat sám, i když se jedná o kupóny zdarma, ale oslovte nějakého profíka na pomoc, aby dokázal i z toho mála vytěžit maximum. To je nejčastější chyba těch, co s takovou inzercí začínají, že si myslí, že to vše zvládnou sami a velice dobře.
Za sebe můžu doporučit http://www.jiriwarmuz.cz, který má hodně zkušeností a dokáže pro Vás najít vhodná klíčová slova a udělat nastavení kampaně tak, aby jste na tom byli co nejlépe.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se