Kritika stránek

bobikdaniel1
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 26.06.2012
Zdravím,vím že tento web tu už jednou byl. Ale rozhodl jsem se ho částečně předělat,tak sem dávám novou verzi webu.
Prosím,zkuste na webu nehledat jen chyby...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Čo chceš na stránke hodnotiť ? Design hrôza, obsah žiadny.

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
souhlasim s markem. chte to ještě vylepšit, design by možná nebyl až tak spatně zvolený, jednoduchý je, ale je tam šedá, ,která nedělá moc dobrý dojem. ten obdelnik na pozadi tem dělá nevim co... Ikonky bych dal uplně dolu, a tu nesmyslnou část s tim "podpořte nás" bych uklidil vubec :) pokud se jedná o osobní blog ...

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Pakliže ti je 10 a je rok 1999, tak ta stránka není nejhorší. Ale v dnešní době, upřímně. Ty bys na takovéhle stránce zůstal a něco na ní četl?

Nechceš kritizovat, ale co chceš hodnotit? Jediné, co tam je je vzhled a ten je zastaralý. Nápad stránek, obsah či něco jiného tam není, takže není bohužel co. I když koukám, je ti 13, tak jako odrazový můstek je to dobré. Pozitivní je, že ses do něčeho pustil sám a něco se naučil. Ale chce to víc zamakat. Jestli tě baví design, tak si nastuduj a projdi pár prací. Koukni se po netu co a jak, inspiruj se u jiných stránek, portfolií apod. a pak to vylepši i u sebe.

Taky stránka potřebuje kvalitní obsah, ten nemáš žádný. Ber to jako doporučení a hlavně je potřeba pochopit, co je smyslem stránek. Zaujmout a něco návštěvníkovi přinést.

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
Takhle má stránka vypadala v 7mi letech. Taky jsem tam nasázel všechno, co jsem našel v katalogu HTML kódů...

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Ježiš to si zas někdo dělá legraci?Co to jako má být? To je neskutečná šílenost a hnus.Cožpak neserfuješ po webu a nevidíš jak vypadají normální stránky, že se dokážeš ptát na názor k tomutom webu?

MartinT
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 92
Registrace: 07.08.2011
Chlapi, má tam na webu, že mu je 13, trošku solidarity a raději poraďte. Tím že je to hnus kluka akorát zastrašíte. Já v jeho letech teda na pc hrál jen hry :-D Sice je teď trochu jiná doba, ale je potřeba kluka nasměrovat. Dobře že dělá takovýhle věci a nečtu o něm na novinkách, jak ho v parku našli policajti s litrem vypitý vodky. ;)

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
No já jsem na tom byl ve 13/14 letech se svým prvním webem dost podobně. Pořád je to mnohem lepší a má to větší potenciál, než weby na webgardenu, webnodu, bloguje apod.
Dál se vzdělávej, studuj ostatní deigny třeba tady a postupně se zlepšíš, budeš dělat použitelné weby.

Pokud máš nulovej talent jako já, tak sice nikdy nenakreslíš něco, z čeho by lidi sedali na prdel, ale dokážeš si sám nakreslit funkční weby a šetřit peníze na rozjezdech projektů :)

Ostatním bych doporučil trochu soudnosti a pokory.

bobikdaniel1
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 26.06.2012
MartinT - litr bych nezvládl ;D

hitow92 - dík za radu :) učím se z tohoto webu www.islandsoft.cz ...

.... jak jsem psal na začátku,web jsem předělal,zapomněl jsem ale napsat,že to bylo včera večer => nestihl jsem převést všechen obsah...

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Skús si stiahnúť nejakú free šablónu a tú kompletne prekopať, bude to lepšie vyzerať :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
...vidim to na jeste hoooodne uceni :-). kdyz jsem mrknul na kod - hodne chyb "</td></tr>" - proc pouzivas tabulku, kdyz tam mas CSS? Grafika des - co Photoshop? Pravopisne chyby "o mně" !

....ale kazdy jsme takhle zacinal, ne? :-D

Webdesign se dělí na grafiky a programátory....každému jde víc jedno nebo druhé. Já jsem třeba spíš na grafiku.

bobikdaniel1
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 26.06.2012
tabulka...používám tzv. tabulkový layout,lépe se mi s ním pracuje.
no já právě že na tu grafiku moc nejsem...:/

lookass
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 9
Registrace: 02.01.2012
O webu psat nebudu, ale fandim ti a drzim palce, ve 13ti letech se teprve zacinas ucit a vsichni nekde zacinali. Takze nedbej negativnich komentaru, pokracuj a uc se dal. Ja ve 13ti zabijel cas u qbasicu, pacmana a supermaria, pokracuj v tom jestli te to bavi, po skole se ti to bude jedine hodit a do te doby budes profik ;)

bobikdaniel1
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 26.06.2012
OK :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
lookass: jj, Qbasic a v 11letech můj první program v basicu na Didaktic spektrum :-D. to byly casy. Pak jsem posilal par jednuduchych her do casopisu ABC.

bobikdaniel1
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 26.06.2012
Já umím Batch,pokouším se tvořit v Game Makeru a učím se C#

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se