SEO

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Drago píše:
Už se podařilo někomu, něco zajímavého prodat?


Myslíš vyloženě za peníze? nebo celkově výměnou za odkaz, autorství, atd.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Filip Podstavec
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 58
Registrace: 20.02.2012
freez píše:

Myslíš vyloženě za peníze? nebo celkově výměnou za odkaz, autorství, atd.


Co se týká výměnou za odkaz/autorství/...(no money), tak již bylo zrealizováno určitě více než desítka článků(více info podám dnes večer při rozeslání newsletteru s aktuálními informacemi a statistikami systému).

Pokud bychom brali pouze prodané články tak si nemohu být vůbec jist - až tak důkladně si nabídky a chování uživatelů nekontroluji. Každopádně bylo v systému umístění cca. 5 článků, které měli výraznou poznámku "Pouze za peníze" a pár z nich je již pryč, takže bych předpokládal že ano.

V současnosti se dodělali pravidla, takže se bude promazávat a poté bych rád navázal spolupráci s pár lidmi/weby, které by dopomohli publikaci systému a rozvoji kvalitních článků, ale to je prozatím ve hvězdách. Kdo by měl zájem o spolupráci/podíl/jakoukoli pomoc při rozvoji systému - ozvěte se mi na filip@podstavec.cz nebo sem do PM.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Proto jsem se ptal, osobně jsem v systému realizoval zakázku typu "no money" a to jak z pohledu média, tak i blogera. Každopádně docela to funguje, jen to chce více zpropagovat. Ty nové podmínky jsou více než vhodné, sem tam se tam objeví "něco" co v systému Guest Blogging nemá co dělat. Líbí se mi plánované dodělání zdůvodnění odmítnutí nabídky, to je dobrá (bude) dobrá věc. Osobně se těším až přibude víc médií, napříč všemi tématy. Myslím, že ten systém si rozhodně najde svoje uživatele.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já jsem tam zaznamenal asi dva články, které zmizeli a asi se prodali. Ono tam toho za peníze tolik nebylo, pár kousků co bylo za peníze bylo bohužel neprodejné, ale ono se tam najde více "šíleností" nabídnout tam někomu 120 slov kde jsou nacpány tři odkazy, to musel být minimálně skok do futer, jinak by tam tohle nikdo, kdo je normálně při smyslech nemohl dát, natož aby to někdo publikoval.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se