Aktuální události

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Jak jsou na tom vaše weby na seznamu? Jeden se mi propadl z první strany až kamsi...přes noc...má někdo podobný problém?

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Neco se asi delo. Kontroloval jsem jenom 2 weby a z toho se jeden propadl na druhou stranu. Pockam par dnu a pote si to zkontroluji znova. Mozna to je jenom nejaky vypadek, protoze se na prvni mista dostaly stranky, ktere maji horsi obsah.

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
ano mě se to také stalo, hledám, píšu na seznam, zjištuju ale zatím nic ... pokud něco najdu napíšu :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
michal.horejsi
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 40
Registrace: 26.02.2012
U mě taky propad. Doufám, že se to brzo vrátí do starých kolejí :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Já to mám jak na houpačce. teď mi weby zase posílily. předemnou hlavně inzertní weby, jinak 1.místa

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Zase kvalitný update, polka webov išla hore, druhá polka sa prepadla.

Pebro
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 145
Registrace: 18.11.2010
Po dlouhé době opět příjemná změna. Já šel pouze nahoru :)
Bevedo - vyhledávač produktů do domácnosti nebo na zahradu a magazínu Atlaso.cz
 Větrná růžice: Jak pochopit taje větru

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
Indexací bych to nenazval, protože mé i několik dní staré články nemá Seznam stále indexované, Google do pár minut. Místo vylepšování už tak strašných výsledků vyhledávání by se měli zaměřit taky na rychlost indexace!!!

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No já musím tedy říct, že rychlost indexace seznamem je opravdu hrozná, nicméně teď řeším spíš to že jeden web mi seznam stále naprosto ignoruje a když už na něj mám víc přístupů z vyhledávače Bing, než ze seznamu tak to je co říct :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Tak právě mi přišel aktuální výpis SEO - super. většina webu vylezla v seznamu a to i o 67 příček ...good . že by Seznam.cz provedl letní úklid? :-D

A jsem rád , že Seznam už konečně hodnotí lépe stránky s kvalitním obsahem, než stránky s kvantivním zpětným odkazem. Nalinkovat web přes linkbuilding-automat umí každý blb.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
tak svůj web sem v první stovce nenašel...:-)no obsah neměl moc kvalitní a hodnotný, ale na první stránce byl fakt dlouho...tak hlavně by bylo dobré, aby s tím seznam moc nešachoval a nasadil laťku a tu neměnil...jinak mi ten sešup ani nevadí, spíš je to divný...

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
sikec: o tolik příček to divný je. většinou leze pozice pozvolna (jak se dere konkurence před tebe). chvíli počkej, možná jen dochází k propočítávání - to web zmizí úplně z hodnocení. pokud neděláš nějaké zaludnosti, tak by web tak penalizovaný být neměl.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
to poptavka-zdarma: Na web jsem nesáhl tak skoro rok...před rokem byl tak na 8.místě...pak na druhé straně...a poslední 2 měsíce byl na prvním/druhhém místě. Mám ho jen tak jako barometr, abych věděl, aktuální trendy u seznamu:-) Bohužel trend je slovo, který mluví o nějakém směru, o nějaké cestě. Seznam ale trend nemá...jsou to otočky o 180 stupnu na teoriináhodných výbuchů...ale někteří v tom umí asi fakt chodit...být na fráze dlohodobě první = RESPECT :-)

LukasP
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 254
Registrace: 13.01.2011
freez píše:
No já musím tedy říct, že rychlost indexace seznamem je opravdu hrozná, nicméně teď řeším spíš to že jeden web mi seznam stále naprosto ignoruje a když už na něj mám víc přístupů z vyhledávače Bing, než ze seznamu tak to je co říct :-D


Stejný problém už více jak 6 měsíců, affil od Invie, kdyby jsi na něco přišel dej mi prosím vědět...

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jj dám vědět, teď budu zkoušet dávat ten affil od invie z toho webu pryč, stejně je nic moc, udělám to jinak. Nějak mi přijde na nových webech, že je seznam na Invia affil trochu alergický. U mě je ten problém ze seznamem zhruba 5 měsíců, zajímavé je, že podobný web (struktura, obsah, atd) ale bez affilu od invie seznam indexuje a dává do serpu naprosto normálně.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Dnes sa opäť menili pozície, teda aspom ja som zaznamenal viacero zmien. Skáče to hore dole..

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez: tak to je logický, taky bych byl alergický na konkurenci :-D. Já osobně moc z affil systémy nesympatizuji.

Marek L.: tady je přesně vidět, jak je důležitý měnit různé techniky SEO. většina využívá jen jednu nebo dvě a pozice pak mají nestabilní. Zrovna dneska píšu 3 PR pro své weby.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
freez: tak to je logický, taky bych byl alergický na konkurenci :-D. Já osobně moc z affil systémy nesympatizuji.



No ono to možná nebude tak od věci, přeci jenom S dovolená je taky affil, a proč přiživovat konkurenty :-D Zajímavé, rozdíl mezi těmi weby je právě a jenom v tom, že na jednom affil od Invie je a na druhém nikoli. No něco vyzkoušíme a uvidíme :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
jop pohnulo se to...ten muj web je zase v první desítce no...ale ne na druhém, třetím místě no...ale aspoň něco :-)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Musím uznat, že je to opravdu zajímavé to tady sledovat, jak se vám to houpe :)

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Tak právě dorazil poslední výsledek SEO. většina mých webu (tak 90%) stoupá stále na seznamu až o 20příček. většina webu uz je na 1. miste nebo alespon na 1. stránce. za to google ubral rank u vetsiny stranek az o -2 ranky a klesla indexace stranek. jinak na pozici v googlu zadne zmeny. Ale seznam mile prekvapil. nejhorsi je, ze clovek nevi, proc se to tak deje a co dela dobre a co spatne. Ale zda se, ze moje taktika je ucinna.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se