Platební způsoby

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ano s vydáním nových karet má Fio prvních 10 výběrů Z BANKOMATU FIO BANKY (což je síť Pharao) zdarma, je tam toho docela dost, musím se také podívat co všechno je tam nové.

http://www.fio.cz/bankovni-sluzby/banko ... kovni-ucet
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

CSSguru.cz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 19.07.2012
tim padem kluk za prepazkou pri zrizovani uctu mi poskytl nepravdive informace. nastesti jsem stejne vybiral z jejich bankomatu :)
freez: dik za info

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
tak to je paráda už jen aby rozšířili síť bankomatů
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jsem zastáncem ověřených současných bank. Většina nových věcí má na začátku své "mouchy". Využívám stejně hlavně internetbanking. Mám bankofobii, takže peníze zásadně doma pod polštářem. Dobře se mi pak spí :-D

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Od konce minulého týdne jsem si založil druhý účet. Zvolil jsem podnikatelský účet od FIO banky, poplatky nulové, platby do ČR a SR zdarma. Největší mouchy jsou u výběrů z bankomatu, kdy máte 10 výběrů zdarma (ALE jen z FIO bankomatů) a pokud za každý další navíc platíte 9 Kč, u cizích bankomatů je poplatek 30 Kč za každý výběr.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Otakar: A má smysl mít druhý účet podnikatelský? Má nějaké jiné funkce nebo ho máš pouze pro oddělení peněz? Ještě by mě zajímalo jestli se přihlašuješ pomocí jednoho uživatelského účtu, někde jsem o tom slyšel, že to tak Fio má a potom si akorát přepínáš mezi účty.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
idp píše:
Otakar: A má smysl mít druhý účet podnikatelský? Má nějaké jiné funkce nebo ho máš pouze pro oddělení peněz? Ještě by mě zajímalo jestli se přihlašuješ pomocí jednoho uživatelského účtu, někde jsem o tom slyšel, že to tak Fio má a potom si akorát přepínáš mezi účty.


Určitě má, hlavně tedy kvůli oddělení peněz a lepšímu přehledu. Hlavně jej mám pro WebAds, kde právě FIO je ideální (to co budu využívat mají zadarmo).

Bohužel s přepínáním mezi účty ti neporadím, první osobní účet mám u Ery (ČSOB).

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jediný rozdíl mezi podnikatelským a běžným účtem je ten, že k založení podnikatelského musíš mít ŽL a úroky z peněz nejsou zdaněné a musíš si je zdanit sám v účetnictví. Nic víc, nic méně, některé banky mají sice v podmínkách, že běžný účet nemáš používat k podnikání, většinou to ale nikdo neřeší.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

CSSguru.cz
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 19.07.2012
idp: ano, prihlasis se do internetbankingu jenom jednou (prihlasovaci jmeno si vymyslis sam) a tam uz jenom prepinas mezi svymi bankovnimi ucty

zdenovy
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 03.10.2012
Mám služební u Raiffeisen bank, ale koncem roku u nich končím, je to děsně drahé. Byli první v ČR kdo měl online platby pro eshopy, ale vzhledem ke změnám v podnikání už to stejně není aktuální. Poplatek za příchozí platbu už je do nebe volajkící drzost!

Osobní mám u ČS, ale taky to není nejlevnější, nebýt úvěru tak už jsem taky zdrhnul.

kuba.83
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 26.11.2012
Já mám GE Money a zatím jsem spokojen. Cokoli bylo potřeba řešit, vyřešila banka s maximální vstřícností.
Při výběru banky u mně zvítězila www.gemoney.cz internet banka .

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
MBank, akorát mi vadí ta dvacka za výběr, ale tak zas se dá většinou všude platit kartou, popř. si vyberu víc naráz.
A u ČS studentský účet.

adella
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 19.12.2012
Také se hlásím k České spořitelně, ale uvažuji o změně. Ráda bych něco, kde nemají tolik poplatků.
Pražská plynárenská je Vaše volba pro následující rok.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Ideální by mohlo být například toto: http://www.gemoney.cz/ge/cz/1/ucty/bezn ... ius-gratis, u nás ho má celá naše rodina plus i známí a naprostá spokojenost
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Ja jsem spokojenej s CSOB.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

luba
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 111
Registrace: 24.07.2012
V dnešní době bych volil buď Fio nebo mBank. Ostatní vás začnou dříve či později pěkně holit.

em.ma
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 28.12.2012
Mám Českou spořitelnu, ale uvažuji o mBank. Nevíte, zda se dá k mBank převést také úvěr, když si založím nový účet a přejdu od spořitelny?
RWE plyn v roce 2013 do každé domácnosti za výhodné ceny.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Omg to zakládání účtů kvůli odkazu v podpisu to je asi pro některé národní sport, že se na to nevysereš. (asi budu hnusnej, ale povolil bych to od 10 příspěvků a podobná hovada by to snad eliminovalo)

No a k tématu, KB co zavedla moje odměny, tak jsem docela koukal jak se ty poplatky dají smrštit, za to co jsem ještě na jaře dával měsícně 250 korun, tak dneska platím se vším všudy 55,- a mám neomezeně odchozích plateb zdarma. Nějakých 650 za rok už se dá překousnout, pokud člověk z nějakého důvodu musí u KB zůstat. Navíc je na kartě "solidní" cestovní pojištění. Jinak ale Fio, je Fio :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Soukromý mám u ČS, služební u RB. Raifku ruším příští měsíc, jsou to neskuteční poplatkoví zloději. ČS nechávám, protože u nich mám úvěr, ale jinak bych oba zrušil a na vítěze vypadá Fio. Pětikilo měsíčně jen na poplatcích a často za naprosté hovadiny (7 Kč RB za příchozí platbu apod.) je trochu silné kafe.

RB mám 5 let firemní účet, nemám kontokorent, nemám kreditku, nemám zvýhodněnou půjčku - prostě nic, přitom k novým účtům to běžně nabízí, ale stálým zákazníkům ne. Takže sečteno i s nehoráznými poplatky => adios!

Darebak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 14
Registrace: 06.10.2011
Ge money studentský účet ... výběry, vklady zdarma, mobilní banka propojená s mobilem bez poplatku, ale za výběry v cizích bankách si berou docela dost peněz !

KateřinaH
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 04.03.2013
Mám ČSOB. Ale řeším všechno přes internetové bankovnictví a nejvíc mě teď baví platit přes QR kod :D
Kvalitní skluzavka, která vydrží. Tobogán ke každému bazénu. Sklolaminát a jeho výrobky.

Mickleso
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 07.01.2014
Tento příspěvek mi připoměl, že stále hledám 2 lidi, kteří by měli zájem o účet gratis u GE banky. Jak jsem pochopil, při sehnání 2 klientů budeme mít všichni účet bez poplatků na pořád.

Michal Navrátil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 14.01.2015
Jsem spokojenej s AirBank a FIO bankou, lepší banka než jsou tyto dvě není.
Začínající e-shopař

xmrnv100
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.25/5

Příspěvky: 281
Registrace: 08.09.2012
Michal Navrátil píše:
Jsem spokojenej s AirBank a FIO bankou, lepší banka než jsou tyto dvě není.


Aktuálně asi ano, dlouho jsem byl spokojený s mBank, ale jde to s ní z kopce, a o jejím novém internetovém bankovnictví raději nemluvě...

Michal Navrátil
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 13
Registrace: 14.01.2015
xmrnv100 píše:
Aktuálně asi ano, dlouho jsem byl spokojený s mBank, ale jde to s ní z kopce, a o jejím novém internetovém bankovnictví raději nemluvě...


Na mBank jsem slyšel chválu, ale od dob, kdy představili nové IB (?) to je horší a horší. Kamarád ji měl a před časem od nich odešel, nedokázal si zvyknout na nové IB.
Začínající e-shopař

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se