Volná diskuze

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Většinou nad tím mávnu rukou, neb nemám čas se zabývat těmito nabídkami, co dojdou jako nevyžádaná pošta. Nicméně ta dnešní mě normálně rozmlátila na atomy a tak se s tím musím s vámi podělit, protože smích léčí a mě leží na srdci zdraví vás všech.

Takže dnes na mě z emailu kouká zpráva s předmětem " Dotaz na webové stránky " už už klikám na přidat do nevyžádané pošty, nicméně nedalo mi to a otevřel jsem. Vidím velmi stručný email a v něm jen toto.

Dobrý den,
jaký je stav Vašich webových stránek? Plánujete jejich obnovu? Chcete vytvořit nové?


Hmmm tomu říkám oslovit klienta :-D Přimělo mě to k tomu věnovat několik vteřin svého času a podívat se na společnost, která mi email poslala, abych viděl jak vypadá ten správný obchodní model. No a pak už jsem měl jenom svalové křeče v oblasti bránice. No nebudu vám kazit překvapení, pak můžeme debatovat, protože tohle překonává i Star Wars.

Kód: Vybrat vše
rightdata.eu


Jedno jim ale musím přiznat, výborně, ale výborně jsem se pobavil.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pěkný, ale víc k smíchu je mi to, že i tomuhle někdo naletí a nechá si od nich udělat profi web :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Když pominu ten "web" velmi reprezentativní, hned jsem chtěl objednat, tak prodávat věci pod volnou licencí a co víc prodávat šablony které nejsou určeny k prodeji, to už je vrchol. Navíc ty obsáhlé kontaktní informace, člověk hned ví, s kým jedná. No prostě mazec :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Nevím, proč se tak rozepisovali. To mohli rovnou napsat: "Čau, jak je?" Vyšlo by to stejně :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nejrychlejší cesta k webu, aneb, raději budu bez webu :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

honzasochurek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 168
Registrace: 25.04.2012
xD Zabili! :D

-- 02. 08. 2012 19:37 --

Začínají velký byznys...

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Napadlo mě, jim napsat, jestli by mi neudělali kvalitní web na RS :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já jsem jim chtěl odepsat, jestli nechtějí udělat jejich firemní web na joomle ode mě, že bych jim dal za tu cenu alespoň solidní šablonu a pár placených komerčně použitelných komponent :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
:-D ty woe ještě chvilku a jdu jim napsat :-D i když teď mě nakrknul wedos tak na to asi prdím :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No tím že spustil nákup akcii bez nějakého upozornění a ještě teď večer no a co myslíš ? je vyprodáno, musíš čekat ve frontě, jestli někdo nezaplatí, hlavně že chtěli extra registraci. No nezvládli to úplně dobře. Koukal jsem že na FB s toho má plno lidí vyloženě radost.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Nezvladli to, jsem zvedavej kdy se objevi prvni vlakna na webtrhu. To bude opet diskuze :D Taky jsem nepochopil proc slibovali, ze daji vedet dopredu a potom to rozeslou hodinu predem, proste nesmysl.

-- 02. 08. 2012 21:50 --

Freez: kolik sis toho chtel koupit? Ja jsem nakonec nemel zajem, protoze se sleva vztahuje pouze na hosting a ten budu prodluzovat az v roce 2014, takze bych pristi rok zadnou slevu nevyuzil.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No kdybych to stihl, koupil bych za 10tis, jenže jak si už ve frontě, je prej lepší dávat měně, aby se na tebe dostalo, takže jenom za 2táci, sere mě to i proto, že jsem na to ty peníze měl připravené, navíc mám stejnou banku a platby byla uhrazena za pár minut. No uvidíme. Já bych tu slevu i docela využil.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Děláš si srandu, že si to chtěl kupovat a podporovat ten tunel :D To snad ne :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Nedělám, píšu že bych to na slevám poměrně hodně využil, jinak bych to nekupoval.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Wladass: Jakejpak tunel? Mas nejake dukazy nebo placas do vetru?

Ja jsem chtel taky neco koupit kvuli slevam, ale bohuzel slevu nemuzes vyuzit pri prodlouzeni domen. Coz u me jsou nejvetsi vydaje.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Vůbec, ani korunu ani do jednoho bych nedal

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
freez: ale tak co, je to tvoje věc a tvoje peníze no :)
stephan : však si vzpomeň na forpsi jak dopadlo, teď má wedos, došli prachy tak proč nerozprodat firmu a čau po druhé :)

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Nevim jak dopadlo Forpsi, tenkrat jsem se nezajimal o internet. Ale pokud se nepletu, tak Forpsi vydelavalo a vydelava,ne?

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
freez píše:
No kdybych to stihl, koupil bych za 10tis, jenže jak si už ve frontě, je prej lepší dávat měně, aby se na tebe dostalo, takže jenom za 2táci, sere mě to i proto, že jsem na to ty peníze měl připravené, navíc mám stejnou banku a platby byla uhrazena za pár minut. No uvidíme. Já bych tu slevu i docela využil.


No já nevím, ale neplatí i zde známe slovní spojení: Nechci slevu zadarmo náhodou :-D
Buď rád, ušetřené peníze.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Zdlhodobého hľadiska je súčasná politika wedosu neudržateľná, nečudoval by som sa, keby to dopadne rovnako ako s forpsi.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tady to ani tak neplatí, ta cena za ty akcie, byla tak dobrá, že i kdybych je po vyčerpání slevy prodal, dostanu nákupní cenu zpět v každém případě, nicméně Wedos s tou frontou čekatelů tak nějak vydupal, že stejně nic nezbude :-D No ale co už nadělám, já bych do toho jinak klidně šel, navíc investovaná částka je dneska natolik nicotná, že by ani případná ztráta při nějakém hororovém scénáři tolik nebolela. No holt budu muset přikoupit akcie čezu, abych si to vykompenzoval :-D tam mi ale bohužel stovka na akcii zdaleka stačit nebude.

I kdyby to dopadlo jako u Forpsi, pořád jsi akcionář, navíc Forpsi stále velmi dobře vydělává.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Forpsi sice dotuje domény, ale cena za webhosting je několikanásobně větší jak u Wedosu a není tam ani tolik neomezena.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Ne, tady nejde o to jak je na tom forpsi teď, ale pokud teď wedos krachne nebo Josef uteče někam pryč tak ty si prosral svoje prachy a nemáš v ruce nic a tvoje akcie jsou ti k ničemu. O to jde. Ale nechci abysme tu byli jako na WT, aby se v každém tématu řešil wedos. Uzavřel bych to tím, že každý by si měl rozmyslet do čeho investuje a do čeho ne.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se