Wordpress

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Řekněme že máte ve WP milion stránek a běh XML sitemap generátoru skončí někde u 250 000 stránek a spadne (limit serveru). Nějaký jiný nápad, jak udělat sitemapu ručně, třeba i přes nějaký soft (nemusí být plugin)?

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Online to jde třeba tady http://www.xml-sitemaps.com/ je více takových služeb.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
to idp: Jop to znám, bohužel je to placená varianta od 500 stránek...sice cca 20 dolarů, ale na pokusný web nechci rozhazovat a jinde to nevyuziju no...

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
A co nějaký jiný? Třeba některý z : http://blueblots.com/tools/free-online- ... tor-tools/
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Měl jsem před pár lety podobný problém (link farma) a vyřešil jsem to nějakým offline generátorem co procrawloval moji stránku a vytvořil mapu. Jméno si už bohužel nepamatuju.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jiří Rostecký píše:
Nejlepší mapa pro Wordpress, kterou znám (a že jsem jich zkusil hodně), je tato: http://www.arnebrachhold.de/projects/wo ... generator/

ten taky používám, problém je, že tazatelovi se nevejde do limitu hostingu jak má rozsáhlý web
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
jo, jak říká drago, klidně offline generator...jen ten název :-)

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
drago já jich fakt zkoušel hafo...a některej se ani nerozjel, některej našel 100 stránek...ale ok, vemu to z toho stahuj, i když předtím jsem jel přes slunečnici a pokud se doberu výslednu dám tu ...jaK SE TOto říká česky...už vím...feedback :-)

Hm ten jeden to dělá rychlostí 1000 stránek za hodinu...to nevypadá moc rychle:-)

-- 02.08.2012 21:31 --

Ještě možná...někde jsem četl, že nějaký plugin umí udělat více sitemap po třeba 50000 stránkách a všichni to chápou:-) To někdo neví?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Nejsem si jistý, ale tuším že 50K stránek je maximum.

Teď mě tak napadá, že pokud umíš programovat, možná by vytvoření skriptu na tvoření sitemap neměl být problém. Stačí z databáze, kde máš WP vytáhnout tabulku s aktivními příspěvky a dostat z nich URL.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
njn..a pokud neumím tak nic:-)ale špatný nápad to není...to ne drago...třeba to vezme excel...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se