Volná diskuze

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Zdravim,

doufam, ze mi nejak poradite :) Nevim totiz co s timhle problemem delat.

Mam domenu xxx.cz, kterou jsem presmeroval na web yyy.cz. Po nejake dobe jsem zjistil, ze se ve vyhledavani, ale nezobrazuje spravny nazev webu yyy.cz, ale nazev domeny xxx.cz, kterou jsem na tento web pouze presmeroval. Pote co jsem si toho vsiml, tak jsem presmerovani zrusil, ale nazev webu ve vyhledavaci zustal stale stejny.

Bohuzel se od te doby zacal web propadat na pozicich, takze bych byl rad, kdyby se web ve vyhledavani zobrazoval pod spravnym jmenem.

Setkal se s tim nekdy nekdo? Vite, jak tento problem vyresit?

Dekuji

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Zkoušel si přidat znovu do vyhledávání novou adresu?
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Ja jsem adresu webu nemenil. Pouze jsem mel volnou domenu, kterou jsem presmeroval na stavajici web. Bohuzel si Googlu usmyslel, ze se web nahle jmenuje podle presmerovane domeny. Seznam nechal vse pri starem. Vzdyt je to prece nesmysl, aby se web prejmenoval podle domeny, ktera na nej pouze smeruje. To je jako bych presmeroval webdeal.cz na facebook.com a najednou by se ve vyhledavacich misto facebooku psalo webdeal.

Pokud se snazim web najit pomoci site:web.cz, tak mi to web najde a dokonce zobrazi i spravnou domenu. Ale jakmile se pokusim najit web podle klicoveho slova, tak se mi zobrazi web pod jinou domenou.

Zkousel jsem web znovu pridat do vyhledavani, poslal jsem Google na prohlidku webu, poslal jsem ho zkontrolovat nahled, ale nic nepomohlo.

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Tak asi spatny zpusob presmerovani, a pak jeste k tomu (mozna) bug Googlu.
no cooking

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se