Volná diskuze

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Dnes po ránu jsem se dobře pobavil a tak jsem se rozhodl se s vámi o důvod mé zábavy podělit. Včera mě volal zákazník, že chce postavit web o krémech na zvětšení prsou a že vše nechává na mě. Jelikož jsem měl jiné a příjemnější věci na starost odložil jsem přemýšlení o tomto webu na dnešek. Koukl jsem se na přehled volných expirovaných domén na webu pana Kvasničky http://www.kvasnickajan.cz/VolneDomeny , kterému za jeho přehled i tímto děkuji. No, našel jsem tam dvě pro tento projekt pěkné domény. Jednou z nich byla doména vetsiprsa.cz 10/0 . Tak jsem jí regnul u Forpsi, byla volná. Ihned po obdržení výzvy k platbě jsem jí kartou zaplatil. No a co se stalo? Za několik minut mě přišlo, že obdrželi platbu, ihned potom ovšem dobropis o vrácení částky. Tak jsem jim napsal a odpověď byla tato:
Dobré dopoledne,
doména vetsiprsa.cz byla zaregistrována cca o půl hodiny dříve, než dorazila platba od Vás a než náš systém poté mohl doménu odeslat k registraci. V době Vaší objednávky ještě byla volná, ale vzhledem k tomu, že se domény odesílají k registraci až po přijetí platby a do té doby zůstávají domény stále volné k registraci, zaregistroval si ji jiný zájemce u konkurenčního registrátora.

No sice to nebyla žádná půl hodina, ale okamžitá platba, nicméně jsem utřel nos.
Proč mě to tedy pobavilo? No prostě proto, že doména je již několik dnů, možná i týdnů volná a pak jí v naší malé republice hned dva "poblázněnci" registrují ve stejný moment......
Pěkný den všem!

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
A jedna konspirace takhle dopoledne, nepracuje pan Jakub Hájek u Forpsi ? :D

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
To nevím, taky mě to napadlo se přiznám, ale ať je to jak chce podle mě je to fakt divný.

michal.horejsi
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 40
Registrace: 26.02.2012
Ještě počítám, že se kupec ozve s nabídkou na odkoupení domény :D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Tak POZOR!!! Má to pokračování!
Registroval jsem tu druhou: zvetseniprsu.cz registrace - čeká na platbu zákazníka ns.forpsi.net
ns.forpsi.it a Forpsi mě napsalo, že platbu provede za mě:
Prosím, proveďte si objednávku registrace domény zvetseniprsu.cz a poté mi napište zpět. Nechám platbu převést a doménu odešleme k registraci.
Děkuji za spolupráci
S pozdravem
Marie Petrášková

Tak a teď mě přišlo:Dobrému už zaregistrovat nejde. Je obsazena.

S pozdravem
Aneta Prokešová
Oddělení správy domén/Domain dept.

No tak mě mají u Forpsi ještě někdy vidět!!!!

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Není nad platbu z kreditu u Subreg.cz, nebo Wedos.cz :)
Jinak se mě to zdá taky nějaký divný.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
No divný se mě to zdálo při první doméně, ale zasmál jsem se tomu, ale když během několika minut je i druhá stejným způsobem pryč tak už je to v p.....!

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Dvě náhody? To je už nějak moc. Nemyslel jsem si, že ve Forpsi pracujou takový lidi, měl jsem to za seriozní a premiovou (cenami) společnost ale asi to nebude pravda.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No je to tedy hodně zvláštní, nicméně nevěš hlavu, třeba taková doména supercecky.cz je pořád volná :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
V NIC.cz je volná: Záznam nenalezen

Nenalezeno. Jménu zvetseniprsu.cz neodpovídá žádná doména, kontakt ani sada jmenných serverů.
Registrovat tuto doménu?
Ale paní Prokešová z Forpsi mě jí evidetně nechce dopřát...

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Tak ji regni jinde ne?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Paní Prokešovou bych poslal do prdele :) Doménu sem regnul http://www.nic.cz/whois/?d=zvetseniprsu.cz můžem se domluvit na převodu na tebe.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Na toto téma jsem našel na netu podobné stížnosti a byl mezi nimi i tento poskytovatel. Dělají tam prostě lidi a ne stroje, takže se není čemu divit. U Forpsi bych si já osobně domén neregistroval, určitě ne tak zajímavou - nečtu tuhle stížnost na Forpsi poprvé !

Druhá věc - proč to nezkusíš přes někoho jiného? Třeba jen kecaj a právě se jí chystá ten vykuk koupit :-D

freez: haha...tak to mě málem sejmulo ze židle :-DD

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
To už jsem zkoušel, ale není volná:Registrace nové domény

Je nám líto ale doména zvetseniprsu.cz je obsazena, vyberte prosim jinou.
Transfer / převod domény k HEXAGEEK
POZOR Doménu zvetseniprsu.cz je možné k nám převést zdarma, a následně ji prodloužit za 129 Kč. Pro transfer domény budete potřebovat AUTHID Zaslat AUTHID

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Takže ukončeno.Nakonec díky Wladass doménu tu druhou mám. Děkuju a posílám i plusko.
Jinak pěkný článek!

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já myslím, že náhody neexistují. Ještě zjistit, jestli pan Hájek nedělá u Forpsi a kauza je na světě :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Tak to už je moc, s Forpsi som sa stretol už dávnejšie, teda nie osobne ale spolužiak kupoval doménu a hosting, mal obdobné problémy, preto Forpsi - nikdy viac.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Pokud jde o lepší kousky tak registruju okamžitě z kreditu na subregu.
Jinak domény vždy zkoušet jedině přes CZ NIC. Zadávat kamkoliv jinam je riziko, zvláště u gTLD, které se dají do pár dní od registrace zrušit.

Jinak s Forpsi jsem problém nikdy neměl. Ostatně prodávají domény pod nákupkou :)

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Ještě dva obrázky svědčící o neschopnosti Forpsi.Na prvním ještě hodinu co to Wladass regnul bylo v administraci že po mém zaplacení to zpracovává robot a ten druhý o navrácení peněz za registrované, ale neregistrované domény.http://zvetseniprsu.cz/hruza.jpg , http://zvetseniprsu.cz/hruza2.jpg
Jinak poslal jsem odkaz na toto forum i do Forpsi aby se k tomu pokud budou chtít vyjádřili, jelikož mě paní psala, že kdybych platil kartou, tak se to nestalo. No já jsem asi platím čím proboha!!!
Ps:Výzva k úhradě objednaných služeb
Dnes 8. 8. 2012, 9:07:07
FORPSI (fin@forpsi.com)
Informace o zaplaceni
Dnes 8. 8. 2012, 9:15:41
To také půl hodiny není že?

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Tak toto je šílenost :( Musím uznat, že jsem již několikrát slyšel o podobných problémech u Forpsi a proto už bych u nich raději nic neregistroval. Navíc teď s nimi měl můj klient problém při prodlužování domén. Škoda mluvit :(

PS: Děkuji za zmínku :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Dotované domény a ještě to nefunguje, není lepší si připlatit pár kaček a registrovat bez problémů jinde? Jinak je to síla tedy :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Já tedy osobně taky platím domény z kreditu, už kvůli tomu, že je to nejrychlejší. Tohle mě ale zrovna u Forpsi zase tolik nepřekvapuje.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se