Aktuální události

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
U mě je to čím dál horší, abych se přiznal. Kdysi mi stačilo pracovat u počítače třeba 6 hodin denně. Nyní je to některé dny i 16 hodin denně. Spím většinou okolo 6-7 hodin denně, což je málo. Ale snažím se si svůj čas lépe rozložit. Některé dny tak mám více schůzek nebo lítání, jiné dny tak můžu více trávit u pc. Samozřejmě se snažím i žít, takže na sportovní aktivity, kino nebo kulturní akce si čas najdu. Poslední dobou je to hodně kolo. Kolikrát je ale i situace, kdy si říkám, že by měl mít den více hodin :D

Bacon
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 52
Registrace: 17.04.2011
Lukaaashek píše:
24 - 8 hodin spánku - nejnutnější potřeby, to mi vychází na nějakej +- 12-14 hodin. Nejsi blázen :-D Ale v době, kdy jsem ještě hrál Lineage, to byly klidně 20 hodinovky. Jsem šel spát když svítalo jen proto, že mi bylo blbý nejít spát :-D Je to zlo.

Konečně můj člověk, Lineage <3 :D Ale přestalo mě to bavit a cítím ve svém životě hrozný prázdno :( :D

Jinak já u toho prosedím většinou tak 8 - 18 hodin denně... :X :D

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Ja u PC prosedím 6-10 hodin :)

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ako kedy...Keď mám čo robiť mimo PC tak niekedy ani hodinu, ale väčšinou je to medzi 5-10 hodín denne...

TroXx
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 23.06.2012
Během týdne okolo 16 - 17hodin denně, podle situace a podle toho co delám ... :D Když pracuji na scriptech tak třeba 24 hodin.

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Já teď v poslední době tak 15-16h. Jednak mám mraky práce a poté abych vypnul mozek, tak pařím lobotomii s názvem Diablo 3 :-D.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
No já taky 6-12h, jak kdy. Ale spíš to asi bude obvykle o dost více než těch 6 hodin :D. Spíš bych se měl teď naučit více na tom PC pracovat a méně lelkovat :))

Sir-HD
WD Trader: 4.36/5

Příspěvky: 423
Registrace: 15.01.2012
Poslední týden trávím u PC okolo 12-15 hodin denně ... Docela fuška ale vyplácí se to zatím :)
http://www.rodinneuspory.cz - Finanční magazín online

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
U mě je to teď v poslední době šílený. Sem u PC skoro pořád kvůli novému projektu, ale to znáte jaký žrout času je zápal do nové věci :)

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Většina píše "jen" 14 hodin. Co děláte po zbylých 10 hodin, v zu dobu se připojujete k netu přes tablet nebo chytrý mobil? ;)
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
duben píše:
Většina píše "jen" 14 hodin. Co děláte po zbylých 10 hodin, v zu dobu se připojujete k netu přes tablet nebo chytrý mobil? ;)


Se spis divim, ze nekdo travi takovou dobu na PC. Jenom, kdyz si vezmu, ze 8 hodin spim (o vikendu jeste dele), denne potrebuju minimalne 2 hodiny na pripravu jidla a nasledovne jezeni. Pak nejakou tu hodinku na konicky a relax. Me to vychazi max. na 8 hodin u PC a to na nem jeste zabiju hodne casu necim neprospesnym.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Tak až tě to bude živit, tak to bude taky o něčem jiným stephan :)

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Wladass píše:
Tak až tě to bude živit, tak to bude taky o něčem jiným stephan :)


Abych rekl pravdu, tak si ani nepreju, aby me to zivilo pokud to znamena 10-14 denne na pocitaci. Kde je nejaky volny cas na konicky, pratele, relax? To vam staci pouze vikendy? Predpokladam, ze i o nich stravite na PC aspon 5 hodin.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Tak pokud je práce i koníčkem, tak zabijeme dvě mouchy jednou ranou. Nicméně sám aktivně hraju hokejbal (7 let), přátel mám též dost a relax též. Nemusím spát denně 10h co bych z toho života pak měl ? :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se