Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Ahoj. Právě mi odešela ventilace o notebooku, který budu zasílat do servisu. Potřeboval bych ale zkopírovat obsah HHD. normálně mi všichni poradí vymontovat HHD a propojit redukcí ke stolnímu počítači, ale výrobce na tohle asi nějak nemyslel, nejde HDD z notebooku vymontovat - má šroubky zasazené tak, že se k nim nedostanu - a nechci se v tom nějak moc vrtat, NB je v záruce.

Takže jsem přešel k řešení - soubory zkopírovat přes DOS. je to celkem pracné, protože nejde zkopírovat celý disk jedním příkazem. Kopíruju to přes Xcopy a Copy *.* , dir, cd ... atd. a kopíruju to na externí HDD.

Máte někdo lepší řešení?

// Upraveno administrátorem - Oddělána barva a zvýraznění písma.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Prosímtě nechávej tam normální barvu i tloušťku písma. Tohle působí hrozně rušivě a blbě se to čte. Dík

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Zkus využít nějakou Linuxovou distribuci která má Live CD a nemusí se pro spuštění instalovat, potom obsah normálně překopíruješ na externí HDD. V dnešní době už mají v základu i podporu NTFS.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
to idp: díky, moc. Vytvořil jsem si bootovací flash USB s Puppy :-D. už se to kopíruje. dík.

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
není zač, taky díky za +
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se