Software

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Třeba http://www.jakpsatweb.cz/html/struktura.html#priklad ale je jedno co tam dáš, hlavně aby se něco zobrazilo.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Tak jsem došel domů, stále tam vidím ještě původní obsah...ale vymazal jsem jak říkali kolegové v topicu htaccess a dal tam index.html. Vidíte ted nekdo něco?

Jo a ted mě napadlo, že pokud se u mě ještě nepřeklopili DNS tak jsem udělal export a opsal si použitý wordpress...to by mi to mohlo ještě usnadnit ne???

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já na webu vidím bílo a hello world obsah těla
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
jop...to je možný, poradili mi to drago s idp...ale ted nevím, co to znamená? čekám teda na ně, jestli dojdou :-)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Takže problém v umístění webu nebude. Ještě můžeš zkusit jestli máš dostatečná práva http://cs.wikipedia.org/wiki/Chmod u původního indexu.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
myslíš index.php? Kolik tam mám dát? 777?

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jo, index.php, já u něj mám 644 a vše funguje. A ještě wp-config.php a tam mám 664.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
takže vymažu index.html a nahraju zpět index.ph a wp-config, ju? S 644 právy...

-- 15.08.2012 19:14 --

tak změněno...co ted?

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
A když dáš na stránce zobrazit zdrojový kód je tam něco vidět?
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
tak už to zbělelo a nahoře je jednička šedá

-- 15.08.2012 19:49 --

takže co bude nejlepší - nahodit nový wordpress naimportovat ho v adminu a zkusit importovat databázi?

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
no záleží co všechno jsi tam měnil, jestli tam máš nějaké multimediální soubory a podobně když se naimportuje obsah v administraci tak se už nemusí na db vůbec sahat
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
ok....teda to je jebačka doprdele....takže nahodim wp a uvidíme....ach jo zabitý dva dny a ještě to neběží...

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
no je to zajímavý, mě se přesun WP vždy povedl, ale asi to bude záležet i na verzi webserveru, php a x dalších věcech
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
No každopádně díky všem za trpělivost, pokud nevyhodím počítač z okna tak se ozvu...jinak jsem skočil za ním...

-- 15.08.2012 20:18 --

OK...takže katalog končí...sice už toho měl dost za sebou ale tohle teda ne...delete a hotovo...ufff, kéž bych se tak rozhodl už včera...ani sem se nevyspal kvuli takové kravině

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Mě se tedy přesun WP povedl vždy a napoprvé, ale může to nejspíš ovlivnit plno věci. Popravdě, katalog webů je již dávno aut, tak to zase taková ztráta pro internet nebude ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Za dvě stovky ti to udělám... Ozvi se mi do zpráv.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Já přesunuju WP následovně:
- v PHPmyAdmin si vyexportuju všechny tabulky
- přes FTP si stáhnu obsah multimedií a šablonu (teď nevím adresáře)
- nahraju čistou instalaci
- aktualizuju instalaci na aktuální verzi
- nahraju tabulky přes PHPmyAdmin
- přes FTP nahraju multimedia a šablonu
- kompletně je nutné přeinstalovat pluginy (vždy mi nějaký delá bordel)

Zkus to taky tak. Pokud máš zálohu tabulek a multimediálních souboru tak by to pro tebe neměl být problém.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Děkuji všem za rady, teď už je to passé, ale určitě toto vlákno ještě já nebo někdo jiný využiji...

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
To Drago, no nyní bojuji s dalšími weby...jak jsi myslel tu složku s multimedii? No šablonu myslíš asi themes...ale multimedia myslíš to, kam se nahrávají uploadované soubory?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Média patří do něčeho takového:
http://domenat.tld/wp-content/uploads/RRRR/MM/ (RRRR - rok, MM - měsíc)
Šablona je v themes.

Zkus to udělat podle toho postupu co jsem napsal. Mělo by to fungovat. Můžou zlobit některé pluginy, které mají na starosti média. Rozhodně všechny přeinstalovat.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
díky drago....no on totiž, to nejde tak ani tak, možná to zkusím ještě tak, že vypnu všechny pluginy, pak to přes FTP přetáhnu. Jinak to háže takovou tu divnou chybu..."Warning: Cannot add header information - headers already sent by ..." ...píše se o ní na celém netu, někdo radí to a někdo ono, ale zdá se mi divné dopisovat někam do WP souborů nějaký řádek anebo umazávat mezery. Pokud to jelo postaru, musí to jít i na novém hostingu...co jsem si všiml, tak wp-config a další soubory nekončí ?> ...to tam být nemusí?

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Potřebuješ čistou funkční instalaci. Do ní pak nahraješ tabulky s příspěvky, komentáří atd. Máš čistou funkční instalace se starým obsahem. Pak je potřeba přidat média. Tam by všechno mělo fungovat podobně (v příspěvcích se odkazuje na domenta.tld/wp-content/rrrr/mm/). Takže ve výsledku budeš mít čistou instalaci, s příspěvky, komentáři a multimedii. Pak tam nahraješ svojí šablonu. Zkusíš jí spustit. Pokud nevyžadovala na provoz nějaký speciální plugin mělo by to šlapat. Pluginy až úplně nakonec a znovu nainstalovat. Po nainstalování pluginů přidat/přepsat jejich obsah do MySQL ze zálohy. Někdy může dělat problém že využívají adresářovou strukturu hostingu. To už se musí upravit ručně. Pluginy nikdy nepřetahuje ze starého hostingu. Ty se musí nainstalovat do čisté instalace úplně nanovo.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
tak když jsem udělal čistou instalaci a pak dal import staré databáze, tak to nahlásilo chybu už tam...no a co myslíš tím přidat/přepsat obsah pluginů do MySQL?No ale díky, asi budu muset někoho najmout...jedná se o několik webů a s každým se trápit dva dny by asi nebylo efektivní. Na druhou stranu se jedná o citlivá data, člověk by si to raději sfoukl sám....Ale díky i tak....

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Nic neimportuj. To ti nadělá právě ten bordel s pluginama. Já přes PHPmyAdmin vždy smažu data v tabulkách a nahradím je zálohou podle potřeby.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se