Volná diskuze

prclan
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.6/5

Příspěvky: 217
Registrace: 01.11.2011
Plánujete si nějak dopředu pracovní den, jedete podle nějakého zajetého časového schématu? Nebo řešíte vše za pochodu, jak se co namane?
Pokud plánujete, můžete alespoň částečně nastínit, jak vypadá váš standardní pracovní den?

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Myslim, ze plan je dulezity. Nemusis mit vse naplanovano na vterinu presne, ale aspon orientacne. Jsem student a mam ted 3 tydny volno. V prvnim tydnu jsem vse delal za pochodu a pripadalo mi, ze jsem vubec nic neudelal. Ale moc me to nestve, jsou to prazdniny. Behem semestru jsem vykonnejsi, protoze mam pevny plan v podobe rozvrhu a musim si podle toho rozvrhnout praci okolo.

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Zčasu na čas si nejaký deň naplánujem. Alebo teda skôr si naplánujem, čo a v akom poradí budem v ten konkrétny deň robiť...A proste ráno vstanem a začnem makať a postupne si odškrtávam jednu vec za druhou. Ale väčšinu dní je to tak, že keď mám chuť, tak robím...Nič neplánujem. V budúcnosti si však chcem oveľa viac plánovať. Mám na sebe odskúšané, že vtedy urobím omnoho omnoho viac, čo je myslím aj celkom logické :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Den předem si napíši na papír co bych ten následující chtěl udělat. Plánuji si tedy jenom položky, nikoliv čas odkdy do kdy, protože se mi často stává, že něco zabere více času a něco méně, někde se třeba člověk zdrží...

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Bez plánování bych byl totálně ztracen. Používám zápisník, Doit.im a kalendáře. Na každý den si stanovím priority a ty vždy musím splnit. K tomu řešit spoustu věcí, které každý den přibudou, ale mít v tom stále zahrnuto, že priority musí být splněny. Mám už dobré návyky, konečně. Vstát v 7 hodin a makat minimálně do 12ti, v této době nečíst twitter a nebýt na icq atd. Právě zude je prostor na priority. Max sem tam na mail odpovědět, pokud je důležitý. 12-13 oběd a právě TW a icq povoleno. A pak do večera dokončit priority a další věci.
Plus mám dva dny vyhrazeny na schůzky a snažím se domlouvat si schůzky jen úterý a čtvrtek, kdy nejsou úřední dny a lidé spíše mohou. Další 2 dny mám na čtení článků a fór, jelikož to průběžně nestíhám, tedy někdy ano, záchod nebo tramvaj atd :D Ještě jsem se ale nenaučil mít třeba jeden den v týdnu úplně volno, nebo chodit pravidelně spát nebo si číst pravidelně, jelikož mám spoustu nových knih a není na ně čas :( Mezi to se snažím často sportovat, ale to mi šlo jen asi 14 dní, pak mi to narušily 2 zakázky a už jsem se k tomu nestihl vrátit :( Jak jste na tom Vy?

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Nic neplánují a jak nad tím uvažuji, tak by jsem měl.

House MD
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 14
Registrace: 02.11.2010
Plánovat se snažím, ale bohužel ani přesný seznam úkolů mi většinou nepomůže... Většinou mám spíš ten pocit, že sem celkově nic neudělal. A pak se i blbě analyzuje jak na tom jsem, když pořádně nevím, kolik času co zabralo apod.

Chtělo by to nějakou velmi, ale velmi dobrou radu. Klidně bych si postavil totem a skákal okolo, jen když to pomůže. :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Den si neplánuju, on si plánuje mě :-D. Celkem jsem si zvykl pohybovat se v chaosu, takže řešim jen prioritní věci. Taky si je max. napíšu večer na papír "aby hlava odcházela spát čistá" :-D

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Den předem většinou mám 3-4 Todo na další den. Ráno vstávám okolo 7:30, zkontroluji maily. Nemělo by to zabrat více než 30 minut vyřídit co je potřeba. Potom řeším hlavní úkol dne, kdy vypnu email a skype. Pak jdu na oběd, pak odpočívám a čtu si, pak řeším maily a drobné todo. Pak je cca 5 a jdu koukat na film, ven, do posilky atd. večer okolo 20 k tomu zase sednu tak na 2h, připravím úkoly na druhý den a jdu spát.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Zajímavé téma. Většinu úkolů si píšu do google kalendáře, který mám všude po ruce (všechny 3 pc,mobil). Speciální věci a věci důležité na barevné štítky. Když mě přepadne lenost vypadá můj stůl jako omalovánky :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já si dopředu nic moc neplánuji. Vím, co mám každý den asi tak cca udělat a podle toho si pak přizpůsobuji čas i s dalšími aktivitami až ten daný den. Prozatím toho nemám tolik, proto tento můj systém funguje. Kdyby se to celé nějak víc nakupilo, musel bych to samozřejmě začít dělat jinak a efektivněji.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se