Wordpress

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Ahoj,
potřeboval bych u jednoho webu vypnout automatické perexy (krátké náhledy článků) u příspěvků. Na webu jsou stovky příspěvků a píše to tam úplný laik, který vše rovnou píše do textového pole pro článek a nepoužívá pole "náhled příspěvku" a ani klasické "more".

Jedná se pouze o krátké příspěvky, takže bych potřeboval ty automatické perexy úplně zrušit/zakázat. Web předělávám na default šabloně Twenty Ten. Napadá někoho snadné řešení, jak to udělat? Díky.

PS: V podstatě mi vlastně jde pouze o ty perexy v kategorii (v rubrice), aby se tam zobrazovaly normálně celé články. Na indexu se mi perexy automaticky nedělají, tam je to ok.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Takže se mají zobrazovat jen nadpisy? To mi klidně pošli FTP na Skype a udělám ti to :)

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Ne, potřebuji, aby se normálně v kategorii zobrazovaly ty články úplně celý (prostě celé výpisy článků v rubrice).

-- 20.08.2012 10:25 --

Asi to vyřeším úplně jinak a ty perexy vadit nebudou :). Trochu předělám strukturu stránek a některé ty příspěvky zveřejním jako STRÁNKY, bude to dávat i větší smysl. Ten člověk, co dělá web všechno házel rovnou do příspěvků a teďka je to pěkně nepřehledný. Takže díky, ale už asi vyřešeno ;).

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Ak som správne pochopil tak zmeň

v archive.php
<?php the_excerpt(); ?>
na:
<?php the_content(); ?>

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Gondal: Díky, dost možná to bude ono (zatím jsem ale nezkoušel). Budu to řešit asi trochu jinak, že upravím strukturu celého webu, aby v tom měli větší pořádek.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se