Volná diskuze

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Mám SIM kartu takových 6 možná 7 let, dost často jsem měnil telefony a tak je už taková opotřebovanější a občas blbne. Mám Vodafone a nevím jak to udělat
1) duplikát při ztrátě a odcizení
2) dvojsimka
3) požádat o SIM plus
nevíte jestli je mezi těmito možnosti nějaký rozdíl pro běžné používání? Díky
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
1) vytvoří ti kopii sim karty, stará bude nefunkční
2) Vytvoří ti druhou sim, obě budou funkční. Můžeš je mít třeba ve dvou telefonech, ale ze zkušenosti (před pár lety) můžu říct, že to nebylo úplně stoprocentní.
3) Sim karta s nějakými speciálními službami, ale nejsem si úplně jistý, o co jde. Pro smartphony to bude zbytečné. Jde na to asi napojit banka a další služby.

Ano:
Vodafone píše:
SIM plus je vylepšená SIM karta Vodafonu. Díky ní se ve standardním menu telefonu objeví další položka, kde najdete služby Info&Zábava, M Banka a M Platby. SIM plus karta je zcela zdarma.

Keert
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 43
Registrace: 05.12.2011
Před 2 měsíci jsem řešil to stejné. Mám 9 let starou sim kartu ještě s logem oskara. :) Zvolil jsem z těch možností bod. 3 (sim plus). Udělal jsem to přes internetovou samoobsluhu a dodnes mi žádná karta nepřišla. Navíc mi v samoobsluze nefunguje ani nastavení služeb (už několik měsíců). Takže doporučuji zavolat rovnou operátora. Jinak dnes už jsou všechny vydávané karty od vodafonu sim plus (mají pár funkcí navíc). Dvojsimka je duplikát karty se stejným číslem. Funkční jsou obě, ale zapnutá může být jen jedna (nefungují zaráz).

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Ok, pro jistotu se zeptám v prodejně.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se