Volná diskuze

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
Gratuluji webdealu k přesažení hranice 1500 uživatelů, doufám že bude počet uživatelů (v případě webdealu aktivních uživatelů) stále růst ! :)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
hmm 1500 uživatelů je 4,54% Webtrhu. Což je podle mé výšky 182 cm je 8,26 cm. Když vezmu pravítko a přiložím si jej k noze tak 8,26 dosahuje k mému kotníku. Tudíž můžu WD poblahopřít, že oficiálně sahá Webtrhu po kotníky :)

Ne vážně. Dobrá práce kluci.

BlackDart
WD Trader: 4.8/5

Příspěvky: 121
Registrace: 10.02.2012
časom sa to zlepší :)

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Neevidujete statistiky? Vím, že to má nulovou hodnotu, ale mám rád předpovědi podílu prohlížečů (na obrázku zrovna OS) na živě. Zajímal by mě i vývoj a budoucnost webtrh vs. webdeal. Jestli například růst webdealu zrychluje apod.
Tohle mám na mysli
Obrázek

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
1 500 je krásné číslo a osobně si myslím, že ty 2 000 Webdeal překoná do Vánoc. Co se týká aktivity, tak ta se postupně zlepšuje po všech stránkách, což je jedině dobře a brzy bude ještě lépe ;-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
upřímně bych se vůbec nedivil, kdyby během příštích 2-3let přešla většina lidí z webtrhu na webdeal ...

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Clicker109 píše:
upřímně bych se vůbec nedivil, kdyby během příštích 2-3let přešla většina lidí z webtrhu na webdeal ...

no, nevím jestli by to bylo dobře nebo špatně co už dlouhou dobu sleduji tak na WT je až moc velká konkurence, na dotazy moc lidí neodpoví (no je fakt, že už tam jsou x-krát ty samé otázky, kdo poradí nemá ani odkaz v podpisu)
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
idp píše:
no, nevím jestli by to bylo dobře nebo špatně co už dlouhou dobu sleduji tak na WT je až moc velká konkurence, na dotazy moc lidí neodpoví (no je fakt, že už tam jsou x-krát ty samé otázky, kdo poradí nemá ani odkaz v podpisu)


já si myslim, že by to bylo dobře. webtrh zpoplatnili, rady tam stojej za prd. nesouhlasím s tebou v tom že je tady velká konkurence a na dotazy nikdo neodpoví, je to tu přátelská atmosféra a na dotazy se tu odpovídá pořád. to je můj názor :)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Clicker109 píše:

já si myslim, že by to bylo dobře. webtrh zpoplatnili, rady tam stojej za prd. nesouhlasím s tebou v tom že je tady velká konkurence a na dotazy nikdo neodpoví, je to tu přátelská atmosféra a na dotazy se tu odpovídá pořád. to je můj názor :)

no právě tady to je dobrý a často někdo poradí, tamto je myšleno na WT a kdyby se uživatelé WT přesunuli na WD tak by to tu podle mého bylo to samé
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
jo aha, promin to sem nejdřív nepochytil :D tak já bych řekl, že problém není v komunitě ale v adminovi (v případě webtrhu), pokud by se přesunuli sem a pochytili by tu přátelskou atmosféru myslím že by to bylo jen k lepšímu :)

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Clicker109 píše:
jo aha, promin to sem nejdřív nepochytil :D tak já bych řekl, že problém není v komunitě ale v adminovi (v případě webtrhu), pokud by se přesunuli sem a pochytili by tu přátelskou atmosféru myslím že by to bylo jen k lepšímu :)

nevím co by se stalo, ale spíš bych řekl, že to je v lidech a admin je nezmění
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
admin to hlavně po**** tím zpoplatněním ... je to až moc komerční a všichni co na tom fóru jsou si říkají že sou to frajeři když si to zaplatěj, tak proč by měli radit zelenáčům ... to je myšlení webtržníků ...

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
to je taky možný, takto jsem nad tím neuvažoval
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Karlos
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 27
Registrace: 15.02.2012
Osobně se už také přeorientovávám na webdeal. Webtrh prodělal spousty změn, které podle mě nebyly dobré.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Martin má svoji vizi, stejně jako já mám svoji. Přestože jsme konkurence, tak spolupracujeme v oblasti podezřelých a problémových uživatelů. Většinou mu napíši žádost o informaci proč byl daný uživatel zablokován na WT a já pak jsem obezřetnější a za podobný prohřešek je pak potrestán přísněji. Nicméně zatím se každý chopil druhé šance zde a kromě Michala Króla (Nekros, Rychlý mail...) a bývalého majitele Webfairu tu nikdo jiný ban nemá.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se