Volná diskuze

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
hm ... tak teď ani nevim jak to komentovat :D

přečtěte si to a zasmějte se: http://webtrh.cz/192415-nova-webova-stranka

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ty woe už jsem viděl hodně, hada chcát, koně blejt v barvách Francouzské trikolory, ale tohle to je nářez. Jak se tohle může svobodně pohybovat po světě.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
taky si říkám že to je nemožný :D

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Ono když se to vezme tak to není vůbec špatný, najmeš si někoho kdo udělá co hrozný web, otřesný texty, hodíš to na WT a za chvíli na tebe odkazuje půlka oborovejch webů :) Schválně, pak tam hodí novou prezentaci a pozice a ranky mu zůstanou.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
no myslim že tohle individum tak chytrý neni :D

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Také se domnívám, že tohle není ten případ. Tady je ten člověk evidentně nemocný, asi je potřeba mu dát invalidní důchod a starat se o něj po celou dobu jeho vysoce produktivního života :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
pěkné. hezky barevné. ještě mi tam chybí nějaké blikací bannery. nenapadlo Vás třeba, že to dotyčný dělá úmyslně, aby si zvýšil návštěvnost, rank apod.? Pak tam dá profi design a všichni utřou. protože zatím co jsem viděl, tak mu chodí návštěvnost min. ze 3 IT stránek.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Co na tom máte? Mě se to líbí ... design jednoduchý, neurazí, texty stručné (dokonce velmi), doména jednoduše zapamatovatelná a občas se objeví i ten obrázek v tom slideru. Co víc byste jako chtěli? Proberte se jo? Abych citoval autora: "Pořád jen kritizujete, ale abyste něco udělali sami to ne" ... :D:D (myšleno ironicky)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
"Pořád jen kritizujete, ale abyste něco udělali sami to ne"

to když sem si přečet tak sem umřel. :DDDDDD jo a on vlastně napsal to kritizujete s Y, ono totiž krYtizujete a obecně negramotnost je teď v módě :D

-- 25. 08. 2012 17:16 --

to Poptavka-zdarma.cz: hele to si fakt nemyslim :D sice je libový, že má 850 UIP za dnešní den (zatim), ale inteligentní člověk si takovouhle reklamu v životě neudělá, v životě by ho to ani nenapadlo :D tohle je fakt hrozný nebo je to hodně dobrej vtip ..

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Teoreticky by to byl dobrý virál, dneska se na tom staví spousta projektů, stačí se podívat na YouTube, jak tam lidi ze sebe dělaj idioty. Na první pohled se zdá, že jsou ty videa o ničem, ale když se podíváš pořádně tak zjistíš, že má views v milionech a všecky videa monetizovaný ... ale abych pravdu řekl nevím, tohle už by bylo až moc okaté.

Jinak projel jsem si NIC (doporučuji všem) a u majitele kliknout na ten přidruženej záznam a poté do googlu zadat e-mail majitele ... řekl bych, že tohle nebude virál ani žádný reklamní tah :D On je prostě jen trošku mimo :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
Jan Paluska píše:
Jinak projel jsem si NIC (doporučuji všem) a u majitele kliknout na ten přidruženej záznam a poté do googlu zadat e-mail majitele ... řekl bych, že tohle nebude virál ani žádný reklamní tah :D On je prostě jen trošku mimo :)

A co třeba u mě? Myslíš si, že já jsem já? :D
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
freez píše:
Ty woe už jsem viděl hodně, hada chcát, koně blejt v barvách Francouzské trikolory, ale tohle to je nářez. Jak se tohle může svobodně pohybovat po světě.

Zapomněl si na žábu, co bije pěstí do skály! Jinak Polreicha prostě miluju :D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Sice nevím kde vzal to logo ale celkem se mi líbí (http://tvorimwebovestranky.cz/images/logo%20web.JPG). Dát to čitě do záhlaví a jako podklad celého designu použít právě ten čtverečkovaný papír by nemuselo vypadat špatně. Přidejte si k tomu třeba nákres refrencí/ulustrační obrázky tužkou vyšrafovaný právě v barvách loga. Ve finále by to dokonce moho vypadat hodně elegantně.

Za dnešek má 883 přístupů podle toplistu, takže podle mě kampaň celkem úspěšná. Zdarma už získal pěkných pár BL. Ovšem pokazil to. Měl se zmínit o FB a Twitter profilu na který už pár hodin měl házet posty o připravovaných referencích a velkých cílech. S trochou agresivní kampaně už mohl mít stovky lidí co jej sledují jen ze zvědavosti. Na webtrhu mu stačí pokračovat v mírně ofenzivním stylu a držet si pozornost. S trochou štěstí by mohl mít návštěvnost 500 - 1500 lidí den. Ideálně protočit v absurdních příspěvcích na blogu. Přitom nezapomínat si "rýpat" do těch správných lidí.

S trochou vhodného PR by si mohl vypěstovat profil začínající internetové celebrity. Ovšem na udržení už by bylo třeba do toho zapojit nehynoucí slávu dalších "celebrit".

freez píše:
.. koně blejt ...

PS: Kůň jako jeden z mála savců co nemůže zvracet, což na druhou stranu perfektně podtrhuje hlášku samotnou :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Nooo, projel jsem email Googlem a celkem nářez :-D
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Ještě, že nemáme takovou zimu, aby nastyd lední medvěd :) Ale zase je horko, že by to zabilo velblouda :D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Drago píše:
Sice nevím kde vzal to logo ale celkem se mi líbí (http://tvorimwebovestranky.cz/images/logo%20web.JPG). Dát to čitě do záhlaví a jako podklad celého designu použít právě ten čtverečkovaný papír by nemuselo vypadat špatně. Přidejte si k tomu třeba nákres refrencí/ulustrační obrázky tužkou vyšrafovaný právě v barvách loga. Ve finále by to dokonce moho vypadat hodně elegantně.


Já bych řekl, že to bude nejspíš něco takového: http://www.logomaker.com/

Pokud nezaplatíš, tak čtverečky :-)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No jo vidíš žába, to mi úplně vypadlo :-)

Drago: i kdyby to byla cílená reklama, tímto stylem bude mít tu návštěvnost jen krátkodobou, nikoho tam neudrží.

PS: jo kůň je prostě nesmrtelnej :-D
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Myslím že ano, musíš si ale najít v kódu ceník a poptávkový formulář :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
hele Wladass myslim si že má objednávek, že neví co s nima .... :D takže bohužel ...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se