Sociální sítě

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Původně jsem chtěl detailně popsat kolem 20-ti služeb, výhody, nevýhody, screeny.
Při porovnání jsem došel k názoru že za zmínku stojí pouze dvě, všechny ostatní služby
mají vážné nedostatky jako absenci statistik, vkládání reklam, omezený výběr buttonů...

Doporučuji tedy tyto dvě odzkoušené služby :

http://www.addthis.com

Používám na několika webech, velkou výhodou jsou precizní statistické údaje, týdenní report
obsahuje nejen počet kliků ale i následnou konverzi.
Další výhodou je jazyková multifukčnost, addthis.com umí česky, slovensky...
Menší nevýhodou je výběr formátu buttonů, tento nedostatek ale addthis.com nahrazuje
jedním univerzálním tlačítkem které obsahuje všechny sociální služby.

http://sharethis.com

Plusem je výběr více formátů, tuto službu používám pro web fotohost.cz kde jsem potřeboval
postranní umístění, jediná nevýhoda je absence jazykových mutací.

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Znám obojí, ale asi nebudu sám, který používá buttony jen pro G+,FB a Twitter. Pro zaměření mých webů jsou ostatní asi zbytečné. Jak jste na tom ostatní ?

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Skutečně nevím k čemu dobrému by mě tyto nástroje byly.bohatě postačuje G+,FB a Twitter.

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Nejde o samotné ikonky ale o štatistiky, teda aspom tak som to pochopil ja.

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Je to jak o statistikách tak jednoduché implementaci, generovat pro každou službu vlastní kód
mi přijde zbytečné.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Sharethis (WP plugin) počítá nějak podivně. Navíc jsem musel u twitter upravovat ten kód, aby mi do zprávy nevkládal reklamu na sebe sama. Občas má také výpadky kvůli přetížení (nejde sharovat).

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Tak já používám Share Buttons Simple Use (plugin pro WP), bohatě mi to stačí, potřebuji samozřejmě jen FB, Twitter a G+. U mých (většinou BFU) uživatelů webů, které provozuji, tak stejně funguje akorát ten FB. A statistiky to žádné teda nedělá, ale to neřeším :). Na menší weby třeba jenom vložím ručně like tlačítko a dál to neřeším...

tim
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 189
Registrace: 11.07.2012
Pokud pisete cesky, tak ty 3 staci.
no cooking

Jiří Rostecký
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 1076
Registrace: 19.11.2010
Možná byste se divili, kolik lidí chodí z linkovacích serverů, jako je třeba Linkuj.cz, Vybrali.sme.sk. :) Nebylo výjimkou, kdy mi někdo sdílel článek na tyto servery a já díky tomu získal i desítky nových návštěvníků. Není to tak časté jako u FB, ale když se podaří, je z toho vcelku hezká návštěvnost.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se