Kritika stránek

Fumiko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 27.08.2012
Dobrý den,
spouštíme pronájem eshopů http://fumiko.cz - jednoduchý a přehledný systém pro vytvoření a správu e-shopu.

Chtěli bychom poprosit o kritiku jak prezentačních stránek, tak samotného eshopu.Vzhled, funkcionalita, cokoliv ... vítáme samozřejmě i negativní ale věcné komentáře.

Díky,
Fumiko.cz

idp
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 900
Registrace: 16.01.2012
No šablony jsou takový málo eshopový. Ale systém zpoplatnění je zajímavej, akorát aby se vám tam nedrželo hodně obchodů co nebudou prodávat.
Na stránkách Auto-gril.cz můžete sledovat novinky ze světa aut.
Na stránce Povinné ručení si můžete porovnat nabídky a ušetřit.

Clicker109
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.82/5

Příspěvky: 192
Registrace: 12.03.2012
souhlasím s idp :) je to zajímavé ale trochu mi nesedí ty šablony ...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak jsem prohlédl stránku a jako první věc, co bych udělal je, že bych zlepšil vzhled celkové prezentace, jelikož na mě nepůsobí moc věrohodně!

A druhá věc, která potřebuje zlepšit jsou již zmíněné šablony e-shopů, které na mě působí jako free šablony pro blog na wordpress, než jako e-shopové!

Jinak co se týká myšlenky zpoplatnění, tak ta se mi v celku líbí a mohla by přilákat dost lidí. Na druhou stranu to může i uživatele odradit, jelikož můžou mít pocit, že jsou špahováni co a za kolik prodávají. Možná bych popřemýšlel na variantou, kdy si lidé budou moci sami zvolit, co je pro ně výhodnější, jestli nějaká pravidelná nižší platba za pronájem a nebo provize z prodejů.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

webdesigndubina
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.19/5

Příspěvky: 365
Registrace: 20.12.2011
Šablony z let devadesátých a celkový vzhled webu jako takového mě nesedí, nejen proto, že je podle mě těžký, nesvěží a nepřesvědčivý, ale proto, že podle mě je k takovému tématu nevhodný.Prostě za mě propadák.

Keert
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 43
Registrace: 05.12.2011
Rozhodně udělat lepší šablony - nedovedu si představit, že bych na něčem takovém provozoval svůj e-shop, navíc placený. Raději udělejte pro začátek menší množství vzhledů, ale kvalitních. Když to bude dobře vypadat, své uživatele si to najde. Navíc bych někam do hlavní nabídky přidal i cenu, aby to bylo přehledně na očích.

Lany
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 429
Registrace: 15.12.2011
Nesedí mi vůbec pozadí a navíc teď po ránu mi přijde jako hodně rušivý element :( V logu jsem se pozastavil nad významem složeného ptáčka. Možná, že jsem šťoura, ale neměla by být aktivní položka menu jinak zobrazena, než šedě? Takto mi to evokuje, že je spíše neaktivní. Trochu více bych si pohrál s typografií a čistostí prezentace. Když dávám Založit eshop, a mám si vybrat vzhled, tak jsou to jen miniatury, asi bych dal jako hover efekt zvětšení, a´t nemusím složitě překlikávat na šablony. Aha, tak koukám, že i tam jsou jen miniatury :( Na šablonách zapracovat mnohem více, a zadat alespoň jednu někomu, kdo se v eshopech vyzná a udělá Vám nějaký mustr, protože toto není vůbec ideální (košík najdu vpravo nahoře mluví pravidla, zde jev bočním panelu atd.). Trochu více bych si s tím vyhrát. Člověka by mělo Vaše řešení na první pohled nadchnout abyste na tom mohli pořádně vydělávat.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Mě teda strašně tahají ty proužky na pozadí. Hodně mě to rozptylovalo při čtení textu.

Fumiko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 27.08.2012
Děkuji všem za reakce. Na šablonách zapracujeme, víme, že tam je slabé místo. A proužky jsou už pryč :)

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Přijde mi zbytečný i ten pruh nad webem. Obchodní podmínky postačí mít v patičce a kontakt máte stejně v menu.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Možná bych ještě to šedé pozadí nahradil mnohem vzdušnější bílou a vypadalo by to si myslím dobře. V liště kontakt a obchodní podmínky úplně jsou nevýrazné a člověk to snadno přehlédne, i zde bych provedl nějakou nápravu.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Fumiko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 27.08.2012
Bílá se nám tam nelíbila :) Zatím tam zůstane šedá a dál se s ní bude pracovat. Ten horní pruh tam necháme.

Jinak jsme zprovoznili demo eshopu.

Lukaaashek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 226
Registrace: 04.03.2012
Fumiko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 27.08.2012
Lukaaashek píše:
Tak pozadí už pěkný, ale dělá mi to tohle (Opera 12 a IE9)

Untitled.jpg

Díky za report, tohle musíme opravit.

Axxxxis
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 18
Registrace: 16.08.2012
Fumiko píše:
Bílá se nám tam nelíbila :) Zatím tam zůstane šedá a dál se s ní bude pracovat. Ten horní pruh tam necháme.

Jinak jsme zprovoznili demo eshopu.


Mrknul jsem jen ze zajímavosti a chtělo by to upravit URL jednotlivých produktů aby byly tzv. SEO friendly :-)
Můj koníček pro dlouhé zimní večery http://www.filatelie-znamky.cz

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Všiml jsem si ještě jedné věci. Nevím, jestli je to jen nějaké dočasné řešení, než dojde k úpravám šablon, ale když už nabízíte možnost si šablonu prohlédnout kliknutím na detail, tak by to ten detail chtělo udělat trochu větší. Takto není moc velký rozdíl mezi klasikou a detailem (bavím se o náhledu šablon zde: http://fumiko.cz/objednavka.php)
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Fumiko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 27.08.2012
alijosha: Díky za upozornění. Velký detail jsme zavedlo jen do přehledu šablon a dolního rolovacího pásu, tadyhle jsme to zapoměli.

Axxxxis: Máme to v plánu :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Vzhľad sa mi páči, web je prehľadný ale ako tu už padlo, šablóny sú skôr na vhodné pre miniweby, blogy a pod a nie pre eshopy na tých by sa hodilo zapracovať. Taktiež by som pridal čo najpodrobnejšie info o systéme a jeho možnostiach, prečo ho využívať + skúsenosti klientov.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se